Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Mam działający
produkt

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy

Mam prototyp

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Start in Poland

Największy w Europie Środkowo-Wschodniej program wspierania start-upów z budżetem wynoszącym blisko 3 mld zł.

To nowa jakość dla uzdolnionych specjalistów – inżynierów, informatyków czy projektantów.

Cele programu

Ekosystem
Narzędzia
Technologia
Ekspansja narodowa

Aktualności

Zaprezentuj się na targach Gamescom 2019 – dołącz do polskiego stoiska

Jeśli działasz w branży gier komputerowych i szukasz możliwości zaprezentowania swoich produktów za granicą, weź udział w nadchodzącej edycji targów Gamescom 2019 w Kolonii. Dzięki wsparciu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) otrzymasz możliwość wypromowania Twojej firmy na polskim stoisku narodowym, oraz nawiążesz nowe kontakty podczas giełdy kooperacyjnej.

Trwa nabór do 5. edycji akceleratora ARP Games

Jeśli masz pomysł na nową grę wideo, aplikuj do programu akceleracyjnego ARP Games i zdobądź wsparcie w rozwoju Twojego projektu. Zweryfikujesz swój pomysł na grę, zdobędziesz branżowy know-how i pozyskasz atrakcyjne dofinansowanie.

Pierwsze inwestycje funduszy VC wybranych przez PFR Ventures – do start-upów trafiło już 40 mln zł

Pierwszych dziewięć start-upów otrzymało środki od funduszy venture capital wyselekcjonowanych przez PFR Ventures. Spółka uruchomiła już 29 funduszy, które w najbliższych latach będą inwestowały w młode, innowacyjne firmy. W trakcie konferencji impact’19, jej przedstawiciele poinformowali, że pięć z nich dokonało już inwestycji na łączną kwotę 41,6 mln PLN.

Poznaj opinie o naszych programach

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!