Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy
×

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Aktualności

Weź udział w misjach gospodarczych do Republiki Korei lub Bonn

Jeżeli działasz w szeroko pojętym sektorze technologicznym lub zajmujesz się wyłącznie zielonymi technologiamii i chcesz zaprezentować swoje projekty zagranicą oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe, zapoznaj się z możliwościami wyjazdów oferowanych przez Minsterstwo Spraw Zagranicznych. Jeszcze w tym roku możesz zgłosić się na wizyty gospodarcze do Republiki Korei lub na wyjazd w ramach Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu.

Trwa rekrutacja do akceleratora Huge Thing

Aktualnie Huge Thing prowadzi rekrutację do 5. edycji programu, która – podobnie jak poprzednia odsłona akceleratora – będzie realizowana wspólnie z Alior Bankiem.

Rusza program „Wsparcie prawne dla start-upów”

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła nabór do programu „Wsparcie prawne dla start-upów”. Wnioski można składać do czasu wyczerpania środków projektu lub do 17 października br.

Bezpłatne webinaria o tematyce prawnej

W ramach programu „Wsparcie prawne dla start-upów” będą realizowane cykliczne, darmowe webinaria, które odkryją przed młodymi przedsiębiorcami niuanse prawne związane m.in.: z negocjowaniem i zawieraniem umów inwestycyjnych, crowdfundingiem czy ochroną własności intelektualnej firmy.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja