Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Mam działający
produkt

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy

Mam prototyp

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Aktualności

Akceleracja start-upu fintechowego – przeczytaj relację BillTech z udziału w Scale Upie

Innowacje technologiczne w obszarze finansów cieszą się w Polsce dużą popularnością. Firmami z tego sektora interesują się, z jednej strony, banki i duże instytucje finansowe, a także sami konsumenci, doceniając proponowane przez nie udogodnienia. Jak start-upy fintechowe rozwijają się w akceleracji? Poznaj relację zespółu BillTech z udziału w jednym z programów oferowanych w ramach konkursu Scale UP.

Chcesz poznać szczegóły programu Polskie Mosty Technologiczne? Weź udział w spotkaniach informacyjnych!

Polskie Mosty Technologiczne (PMT) to nowy program Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Działanie skierowane jest w szczególności do innowacyjnych firm, które rozważają ekspansję zagraniczną, ale potrzebują wsparcia w przygotowaniu strategii wejścia ze swoimi produktami czy usługami na nowe rynki. Jeżeli chcesz poznać inicjatywę od podszewki i spotkać się z przedstawicielami PAIH, weź udział w jednym ze spotkań informacyjnych.

Zaprezentuj swój start-up podczas OCE Discovery Toronto i wypromuj go na kanadyjskim rynku

Jeżeli rozważasz rozpoczęcie sprzedaży swoich produktów lub usług na rynku kanadyjskim, weź udział w konferencji OCE Discovery Toronto i zaprezentuj się w ramach stoiska promującego start-upy z regionu Grupy Wyszehradzkiej. Podczas wyjazdu otrzymasz również zaproszenie na spotkania, w których udział wezmą: przedstawiciele rządu Ontario, inwestorzy, korporacje i inni przedstawiciele instytucji zaangażowanych w rozwój ekosystemu innowacji w Kanadzie. 

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja