Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Mam działający
produkt

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy

Mam prototyp

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Aktualności

Uruchamiamy newsletter portalu startup.pfr.pl!

Jeżeli kiedykolwiek zapomniałeś/-aś o kończącym się terminie naboru do programu, nie dotarła do Ciebie informacja o rozpoczynającym się konkursie albo miałeś/-aś wątpliwości czy dane działanie jest dla Ciebie, zapisz się na listę odbiorców newslettera portalu startup.pfr.pl i nie przegap żadnej aktualizacji interesujących Cię inicjatyw.

Kolej próżniowa w akceleracji – poznaj doświadczenia Hyper Poland z udziału w akceleratorze GammaRebels powered by Poczta Polska

Konkurs Scale Up, realizowany w ramach programu Start in Poland, przyczynił się do uruchomienia 10 akceleratorów, które miały na celu połączenie potencjału początkujących, innowacyjnych przedsiębiorstw z zasobami i doświadczeniem dużych firm, w tym spółek Skarbu Państwa. Dzięki inicjatywie wsparcie otrzymało 220 nowych projektów oraz doszło do przynajmniej 59 wdrożeń nowych rozwiązań. Jak poszczególne firmy wspominają współpracę z akceleratorami? Poznaj historię Hyper Poland.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja