Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Mam działający
produkt

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy

Mam prototyp

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Aktualności

Ruszają branżowe programy promocji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) właśnie rozpoczęła realizację projektu, która ułatwi polskim firmom promocję swoich produktów i usług za granicą podczas targów i innych wydarzeń branżowych, a także umożliwi im ekspansję na nowe rynki poza unijne. Na większości z tych rynków działania promocyjne polskich przedsiębiorców uzupełnione zostaną o działania informacyjne oraz medialne, które wzmocnią przekaz promocyjny.

Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017: Polskie VC z wizytą w Kijowie

Projekt Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017 umożliwia współpracę polsko-ukraińską w obszarze finansowania innowacji. W ramach programu ukraińskie start-upy technologiczne oraz inwestorzy z Polski i Ukrainy nawiązują relacje biznesowe, które mogą zaowocować zwiększoną podażą innowacji w naszym kraju. To pierwsza tego typu inicjatywa na Ukrainie. Pierwsze tego typu spotkanie miało miejsce podczas konferencji o tej samej nazwie, która odbyła się 8 grudnia w Kijowie.

Zgłoś się do 15. edycji ARP Innovation Pitch!

W kolejnej odsłonie Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów poszukiwane są wszelkie rozwiązania związane z wykorzystaniem technologii blockchain w energetyce. Najnowsza edycja programu organizowana jest wspólnie z PGNiG S.A.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja