Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Mam działający
produkt

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy

Mam prototyp

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Aktualności

Interesuje Cię program SOI? Dowiedz się, gdzie w czerwcu możesz spotkać przedstawicieli ARP

Sieć Otwartych Innowacji (SOI) to projekt skierowany do przedstawicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, który ma na celu wspieranie transferu technologii do firm, a także budowanie kultury otwartych innowacji. Jeżeli interesujesz się inicjatywą i chcesz poznać jej szczegóły, dowiedz się podczas jakich wydarzeń spotkasz przedstawicieli ARP, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Akcelerator Elektro Scale Up wyłoniony

Akcelerator Pilot Maker Electro, który będzie prowadzony przez spółkę techBrainers, został wybrany jako operator w programie Elektro Scale Up. Będzie on miał za zadanie – we współpracy ze średnimi i dużymi firmami – zrealizować dla około 30 start-upów program akceleracji. W efekcie inicjatywy wypracowane zostaną innowacyjne projekty, które przysłużą się rozwojowi rynku pojazdów elektrycznych.

PFR Ventures wybrał pierwsze fundusze venture capital, które będą inwestowały w start-upy

Właśnie zostały ogłoszone pierwsze fundusze, z którymi PFR Ventures – pierwszy na polskim rynku profesjonalny inwestor instytucjonalny działający w formule funduszu funduszy (ang. Fund of Funds) – zawarł umowy inwestycyjne. Znamy już siedem funduszy, które wkrótce rozpoczną działania mające na celu zaoferowanie wsparcia finansowego innowacyjnym firmom. PFR Ventures negocjuje kolejne umowy w ramach wszystkich pięciu Funduszy Funduszy, którymi zarządza.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.