Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Mam działający
produkt

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy

Mam prototyp

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Aktualności

Startuje pierwszy etap pilotażu Elektro ScaleUp

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) uruchomiła właśnie pilotaż programu Elektro ScaleUp. Inicjatywa powstała w ramach rządowego programu Start In Poland. Pierwszym jej etapem jest wybór akceleratora, który we współpracy ze średnimi i dużymi firmami, zrealizuje program akceleracji dla około 30 start-upów.

Weź udział w misjach gospodarczych do Republiki Korei lub Bonn

Jeżeli działasz w szeroko pojętym sektorze technologicznym lub zajmujesz się wyłącznie zielonymi technologiamii i chcesz zaprezentować swoje projekty zagranicą oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe, zapoznaj się z możliwościami wyjazdów oferowanych przez Minsterstwo Spraw Zagranicznych. Jeszcze w tym roku możesz zgłosić się na wizyty gospodarcze do Republiki Korei lub na wyjazd w ramach Konferencji Stron Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu.

Trwa rekrutacja do akceleratora Huge Thing

Aktualnie Huge Thing prowadzi rekrutację do 5. edycji programu, która – podobnie jak poprzednia odsłona akceleratora – będzie realizowana wspólnie z Alior Bankiem.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja