Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Potrzebuję
finansowania

Mam pomysł
na biznes

Mam działający
produkt

Chcę wejść na rynki zagraniczne

Mam rozwiązanie
dla dużej firmy

Mam rozwiązanie dla dużej firmy

Mam prototyp

Czego potrzebuje Twoja firma?

Akceleracja

Przyspieszamy rozwój biznesu – pomożemy Ci przetestować rozwiązanie, stworzyć produkt czy zdobyć pomoc finansową. Dołącz do jednego z programów i przenieś swoją firmę na nowy poziom.

Finansowanie

Ułatwiamy młodym, innowacyjnym firmom dotarcie do potencjalnych inwestorów oraz pozyskanie innych form finansowania. Inicjujemy i wspomagamy procesy inwestycyjne z korzyścią dla Twojego biznesu.

Doradztwo i szkolenia

Zapewniamy profesjonalne doradztwo na wszystkich etapach rozwoju. Współpracuj z najwyższej klasy ekspertami i mentorami, przygotuj się do rozmowy z inwestorem lub zidentyfikuj najlepsze rynki ekspansji.

Współpraca z dużym biznesem

Łączymy potencjał początkujących, kreatywnych przedsiębiorców z infrastrukturą, doświadczeniem oraz zasobami dużych firm. Korzystna współpraca z renomowanym partnerem jest w zasięgu Twojej ręki.

Zagraniczne targi i eventy

Oferujemy możliwość wyjazdu na najważniejsze wydarzenia branżowe. Dzięki naszym ugruntowanym relacjom i wsparciu zyszkasz nowe kontakty biznesowe, a także lepiej i szybciej poznasz lokalny rynek.

Aktualności

Zaprezentuj swoją firmę na polskim stoisku podczas targów ARAB HEALTH 2019 w Dubaju

Jeśli działasz w branży sprzętu medycznego i szukasz możliwości zaprezentowania swoich produktów za granicą, weź udział w zbliżających się targach ARAB HEALTH 2019 w Dubaju. Dzięki wsparciu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) otrzymasz możliwość wypromowania Twojej firmy na polskim stoisku narodowym, nawiązać nowe kontakty oraz poszerzyć swoją wiedzę o lokalnym rynku.

Weź udział w polskim stoisku narodowym podczas targów MEXCI 2018

Rozwijasz projekt związany z branżą medyczną? Chcesz zaprezentować swoją firmę na międzynarodowych targach oraz nawiązać cenne, zagraniczne kontakty? Jeżeli na oba pytania odpowiedziałeś/-aś twierdząco, a jednocześnie jednym z interesujących Cię kierunków ekspansji jest Wybrzeże Kości Słoniowej, skorzystaj z przestrzeni polskiego stoiska podczas wydarzenia MEXCI 2018.

Już 21 funduszy VC podpisało umowy z PFR Ventures

PFR Ventures wybrało i ogłosiło listę 21 funduszy VC, które dofinansowane zostaną kwotą 1 mld zł. Ich celem jest dofinansowanie najbardziej innowacyjnych firm w Polsce oraz napędzenie rozwoju tych przedsiębiorstw. Wkrótce aktywowane zostaną również środki prywatnych inwestorów, aniołów biznesu oraz korporacji, które do inwestycji dołożą dodatkowe 0,5 mld zł.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.