Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

„Pionierzy rozwoju” – zapoznaj się z raportem specjalnym PFR i Allegro

Jesteśmy prawdopodobnie w przededniu dojrzewania najnowszej fali technologii opartej o łączenie przesyłu i przetwarzania informacji. Istnieje również szansa, że niebawem na Zachodzie poczynione zostaną zmiany w modelach biznesowych, które doprowadzą do zwiększenia wydajności tych gospodarek. W Polsce potrzebujemy pionierów, którzy będą stale w kontakcie z najbardziej zawansowanymi zachodnimi przedsiębiorcami, i wdrożą najnowsze technologie i techniki w naszych warunkach. Do tego celu zaś niezbędne są także innowacje instytucjonalne. 

Weź udział w seminarium otwierającym 2. nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Już 6 września w Warszawie odbędzie się seminarium otwierające drugi nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne (PMT). Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), odpowiedzialna za realizację programu, na spotkanie zaprasza szczególnie te firmy, które zainteresowane są rozszerzeniem swojej działalności na rynki Chin, Wietnamu lub Japonii.

Rusza nowy program mentoringowy dla start-upów – poznaj Sieć Mentorów PFR

Właśnie rusza Sieć Mentorów PFR – program mentoringowy skierowany do start-upów i młodych firm, poszukujących wsparcia w pracy nad najważniejszymi kompetencjami biznesowymi. Inicjatywa umożliwi im dostęp do cenionych i doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz wesprą w pracy nad konkretnymi wyzwaniami. Sieć Mentorów PFR to kolejna inicjatywa Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Fundacji PFR, która wpłynie na rozwoju ekosystemu innowacji w naszym kraju.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.