Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Zaprezentuj się na targach Gamescom 2019 – dołącz do polskiego stoiska

Jeśli działasz w branży gier komputerowych i szukasz możliwości zaprezentowania swoich produktów za granicą, weź udział w nadchodzącej edycji targów Gamescom 2019 w Kolonii. Dzięki wsparciu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) otrzymasz możliwość wypromowania Twojej firmy na polskim stoisku narodowym, oraz nawiążesz nowe kontakty podczas giełdy kooperacyjnej.

Trwa nabór do 5. edycji akceleratora ARP Games

Jeśli masz pomysł na nową grę wideo, aplikuj do programu akceleracyjnego ARP Games i zdobądź wsparcie w rozwoju Twojego projektu. Zweryfikujesz swój pomysł na grę, zdobędziesz branżowy know-how i pozyskasz atrakcyjne dofinansowanie.

Pierwsze inwestycje funduszy VC wybranych przez PFR Ventures – do start-upów trafiło już 40 mln zł

Pierwszych dziewięć start-upów otrzymało środki od funduszy venture capital wyselekcjonowanych przez PFR Ventures. Spółka uruchomiła już 29 funduszy, które w najbliższych latach będą inwestowały w młode, innowacyjne firmy. W trakcie konferencji impact’19, jej przedstawiciele poinformowali, że pięć z nich dokonało już inwestycji na łączną kwotę 41,6 mln PLN.

Aplikuj do Akceleratora Branżowego dla sektora urządzeń medycznych – zyskaj wsparcie w ekspansji zagranicznej

Kolejna odsłona Akceleratora Branżowego skierowana jest do polskich firm z branży urządzeń medycznych z zakresu m.in.: aparatury z zakresu rentgenografii, jednorazowych urządzeń medycznych, aparatury do monitoringu terapii, stanowisk stomatologicznych i akcesoriów dla stomatologii czy wyposażenia sal szpitalnych. Dołącz do programu i zyskaj profesjonalne wsparcie w ekspansji zagranicznej.

Ile wart jest pomysł na biznes?

Masz pomysł i zastanawiasz się, czy na jego podstawie można zbudować start-up? Nie wiesz, czy istnieje prosty sposób, żeby sprawdzić, czy warto inwestować w niego czas i pieniądze oraz jak przeliczyć, czy jest coś warty? A może obawiasz się, że dzieląc się nim z innymi, narażasz się na utratę czegoś bardzo wartościowego?

Jak chronić pomysł na biznes – patent dla początkujących

Masz pomysł na start-up, maszynę lub nowe rozwiązanie, ale nie wiesz czy możesz go opatentować? Boisz się, że zanim uda Ci się przejść do etapu realizacji ktoś skopiuje Twoje rozwiązanie i stracisz przewagę konkurencyjną? Sprawdź, co można patentować, na czym to polega i jak jeszcze możesz zabezpieczyć swój biznes.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!