Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Weź udział w podsumowaniu cyklu Connect & Scale Up

Jeśli interesujesz się ekosystemem innowacji i chcesz wziąć udział w spotkaniach i warsztatach z liderami i ekspertami biznesowymi, zarejestruj się na największe wydarzenie cyklu Connect & Scale Up.

Wyłoniono zwycięzców Akademii BioMed PFR

Podczas Gali Finałowej Akademii BioMed PFR najlepsze polskie start-upy z branży medycznej i farmaceutycznej zaprezentowały swoje innowacyjne rozwiązania. Dowiedz się, która spółka wyróżniona została przez jury konkursu oraz która z nich zdobyła nagrodę publiczności. 

Weź udział w konkursie Orzeł Innowacji Startup 2019

Zgłoś swój start-up do udziału w prestiżowym konkursie Orzeł Innowacji Startup dziennika „Rzeczpospolita” i zdobądź wyróżnienie dla swojego projektu w jednej z ośmiu kategorii tematycznych. Do inicjatywy możesz aplikować do 31 października.

Złóż wniosek w konkursie Kredyt na Innowacje Technologiczne

Weź udział w 6. edycji konkursu Kredyt na Innowacje Technologiczne i zdobądź nawet 6 mln zł dofinansowania na opracowanie nowego lub znacząco ulepszonego produktu lub usługi. Inicjatywa kierowana jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

Networking – jak robić go mądrze?

Budowanie sieci kontaktów biznesowych to długoterminowa inwestycja, która pozwoli Ci znaleźć wsparcie w postaci przyszłych partnerów biznesowych, klientów lub pracowników. Dowiedz się od czego zacząć networking i jakich błędów nie popełnić.

Weź udział w konferencji na temat trendów na rynku usług edukacyjnych w Polsce

Odbywająca się w Warszawie konferencja organizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) to znakomite miejsce do dyskusji na temat rozwoju branży szkoleniowej w Polsce. Jeśli jesteś trenerem usług edukacyjnych lub właścicielem firmy szkoleniowej, skorzystaj z okazji i wymień swoje doświadczenia z przedstawicielami innych, działających na rynku podmiotów.

Zgłoś się do kolejnej edycji programu Badania na rynek

Do 31 października możesz aplikować do programu Badania na rynek. Biorąc w nim udział, zyskasz wsparcie wynoszące nawet 70% wartości innowacyjnego projektu, który zamierzasz wdrożyć w Twojej firmie.

Spotkaj się z przedstawicielami sektora MŚP, ekspertami i reprezentantami instytucji rozwoju podczas PAIH Forum Biznesu 2019

PAIH Forum Biznesu 2019 to dla Ciebie świetna okazja na poznanie możliwości uzyskania wsparcia w zagranicznej ekspansji eksportowej oraz inwestycyjnej, które oferowane są przez instytucje rozwoju. Podczas wydarzenia poznasz specjalistów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) – w tym przedstawicieli Zagranicznych Biur Handlowych (ZBH) – jak również reprezentantów Specjalnych Stref Ekonomicznych (SSE) i regionów oraz innych przedsiębiorców z sektora MŚP.