Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Jak i gdzie szukać inwestora? Jakich błędów unikać?

Z roku na rok w Polsce przybywa nowych start-upów. Jednocześnie szacuje się, że  wciąż ponad połowa przedsięwzięć finansowana jest ze środków własnych założycieli. W jaki sposób wypłynąć na głęboką wodę, zyskując inwestora? Jak się do tego przygotować i gdzie zacząć poszukiwania? 

Zawalcz o dwutygodniowe szkolenie w Izraelu

Ruszył nabór do kolejnej edycji „V4 Innovators in Israel Training Program”. Aplikuj i wygraj bezpłatne 2-tygodniowe szkolenie w Izraelu, podczas którego dowiesz się, jaki potencjał rynkowy ma Twoje rozwiązanie.

Dlaczego warto brać udział w konkursach start-upowych? Przegląd najważniejszych wydarzeń

Prowadzenie działalności to wymagające zajęcie, dlatego każda dodatkowa pomoc jest zawsze mile widziana. Nowoczesne, innowacyjne firmy mogą wziąć udział w wielu rodzajach wydarzeń. Czy warto brać udział w konkursach dla start-upów? Co można zyskać, jakie są nagrody i które z nich uznaje się za najważniejsze dla rozwoju własnego biznesu? 

Zyskaj finansowanie z Funduszy Norweskich – ruszył nabór

Dowiedz się więcej o programie Rozwój przedsiębiorczości i innowacje finansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego, którego operatorem jest PARP. Sprawdź szczegóły i zyskaj nawet 8 mln zł na rozwój Twojego biznesu.

Sprawdź podsumowanie roku 2019 na portalu

Niespełna dwa i pół roku minęło od uruchomienia startup.pfr.pl. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele programów, dzięki którym stajemy się jednym okienkiem kontaktowym dla innowatorów i przedsiębiorców. Jak konkretnie wyglądały działania PFR w roku 2019? Co czeka nas w najbliższych miesiącach?

Wyjedź do Barcelony i weź udział w Mobile World Congress

Największe na świecie targi technologii mobilnych w 2020 roku odbędą się w Barcelonie. Podczas wydarzenia Enterprise Europe Network zorganizuje także giełdę kooperacyjną dla firm z całego świata. Zarejestruj się i nawiąż kontakty z zagranicznymi partnerami.

Jak uczyć się na błędach i wyciągać wnioski? Porady dotyczące prowadzenia biznesu

Pierwsze kroki wielu znanych współcześnie przedsiębiorców nie należały do najłatwiejszych. Pojawiały się porażki, czasem całkowite bankructwa. Lekcje wyciągali niektórzy, ci najbardziej zdeterminowani i nakierowani na cel. Aby osiągnąć sukces w biznesie, najważniejszą kompetencją staje się umiejętność radzenia sobie z trudnościami i błędami.

Najchętniej czytane artykuły w 2019 roku

Obok popularnych dziś podcastów, to właśnie artykuły informacyjne stanowią największą kopalnię wiedzy biznesowej. Na stronie startup.pfr.pl pojawiają się one regularnie w sekcji wiedza i w 2019 r. opublikowanych zostało już 18 tego typu treści. Sprawdź które z artykułów najbardziej zainteresowały przedsiębiorców i upewnij się, że nie przegapiłeś żadnego z nich.

Kompendium wiedzy CEO – w którym kierunku się rozwijać, gdzie warto szukać informacji?

Wiedza z zakresu zarządzania oraz kompetencje miękkie dla osób prowadzących firmy są kluczowe. W dynamicznie zmieniającym się świecie, z niemożliwą wręcz ilością przyswajalnych na co dzień informacji, konieczne jest roztropne wybieranie kierunków własnego rozwoju. Jeśli zarządzasz spółką, Twoja decyzja może mieć przełożenie na rozwój całej organizacji.