Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Już 21 funduszy VC podpisało umowy z PFR Ventures

PFR Ventures wybrało i ogłosiło listę 21 funduszy VC, które dofinansowane zostaną kwotą 1 mld zł. Ich celem jest dofinansowanie najbardziej innowacyjnych firm w Polsce oraz napędzenie rozwoju tych przedsiębiorstw. Wkrótce aktywowane zostaną również środki prywatnych inwestorów, aniołów biznesu oraz korporacji, które do inwestycji dołożą dodatkowe 0,5 mld zł.

Weź udział w giełdzie kooperacyjnej podczas Web Summit 2018 w Lizbonie

Zyskaj przestrzeń do bezpłatnego umówienia spotkań B2B i nawiąż cenne kontakty podczas giełdy kooperacyjnej organizowanej w ramach tegorocznej edycji konferencji WebSummit. Wydarzenie dedykowane jest firmom z sektorów: IT, fintech, technologie kosmiczne, przemysł 4.0.

Inauguracja Sieci Mentorów PFR już za nami!

Na początku października odbyła się oficjalna inauguracja pilotażowej edycji programu mentoringowego Sieć Mentorów PFR organizowanego przez Polski Fundusz Rozwoju we współpracy z Fundacją PFR. Start-upy poznały swoich mentorów i rozpoczęły pierwsze konsultacje z ekspertami.

Prawo do przedsiębiorczości – kolejne spotkania

Sprawdź harmonogram spotkań informacyjnych, podczas których poznasz szczegóły zmian i ułatwień w prowadzeniu firmy w Polsce, w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych, a także oferty wsparcia MŚP.

Strategie biznesowe dla przedsiębiorstw – weź udział w bezpłatnym szkoleniu

Już 10 października br. odbędzie się kolejne szkolenie adresowane do start-upów organizowane w ramach programu Cross EUWBA. Będzie ono oscylowało wokół tematyki związanej ze strategiami biznesowymi dla firm oraz umiejętnościami przydatnymi do prowadzenia prezentacji pitchingowych. Weź udział w wydarzeniu i rozwiń swoje kompetencje!

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.