Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Jak założyć firmę i jakie projekty mogą Ci w tym pomóc?

Masz pomysł na biznes i chcesz założyć własną firmę? Sprawdź, co warto wiedzieć, zanim zarejestrujesz ją w urzędzie i z jakimi kosztami należy się liczyć. Dowiedz się również jak i gdzie możesz szukać pomocy przy jej zakładaniu oraz skąd zdobyć wsparcie finansowe.

Ruszył nabór do programu Akademia Menedżera Innowacji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) rozpoczęła nabór do nowego programu Akademia Menedżera Innowacji. Sprawdź szczegóły i zyskaj wiedzę o nowoczesnym zarządzaniu oraz dowiedz się jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania w Twojej firmie

Zgłoś swój projekt do Giełdy Pomysłów – ARP Innovation Pitch

Jeśli tworzysz innowacyjne rozwiązania z zakresu efektywności gospodarczej lub komunikacji społecznej, ale potrzebujesz wsparcia w ich rozwoju – zgłoś swój pomysł do Giełdy Pomysłów organizowanej przez ARP Innovation Pitch we współpracy z samorządem woj. mazowieckiego.

Polskie projekty w czołówce zgłoszeń w Impact Connected Car

Do drugiej rundy programu IMPACT Connected Car zgłosiło się 214 projektów z 39 krajów. W czołówce uczestników akceleratora znaleźli się przedsiębiorcy z Polski. Ich aplikacje stanowiły ok. 7% wszystkich przesłanych zgłoszeń (ex-aequo z Niemcami i Wielką Brytanią).

Od stycznia ruszają nabory do drugiej edycji Platform Startowych

Platformy Startowe to program dedykowany dla innowacyjnych firm z regionu Polski Wschodniej. Właśnie podpisano umowy z operatorami, którzy będą odpowiedzialni za inkubację najlepszych pomysłów o znacznym potencjale rynkowym. Od stycznia 2019 r. młode firmy chętne do udziału w projekcie, będą mogły zgłosić się do inicjatywy.

Ruszają Projektanci Innowacji PFR – program, dzięki któremu nauczysz się, jak rozwijać nowatorskie pomysły

Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Lublin i Kraków – to sześć miast, w których w tym roku odbędą się warsztaty w ramach Projektantów Innowacji PFR. Program skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać i pracować nad obecnymi i przyszłymi pomysłami – przede wszystkim do osób uczących się i studentów. 19 listopada br., w siedzibie Campus Warsaw, odbyła się inauguracja inicjatywy połączona z pierwszą turą warsztatów. Wciąż trwają zapisy na wydarzenia w innych miastach.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!