Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Aktualności

Akceleracja start-upu fintechowego – przeczytaj relację BillTech z udziału w Scale Upie

Innowacje technologiczne w obszarze finansów cieszą się w Polsce dużą popularnością. Firmami z tego sektora interesują się, z jednej strony, banki i duże instytucje finansowe, a także sami konsumenci, doceniając proponowane przez nie udogodnienia. Jak start-upy fintechowe rozwijają się w akceleracji? Poznaj relację zespółu BillTech z udziału w jednym z programów oferowanych w ramach konkursu Scale UP.

Chcesz poznać szczegóły programu Polskie Mosty Technologiczne? Weź udział w spotkaniach informacyjnych!

Polskie Mosty Technologiczne (PMT) to nowy program Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Działanie skierowane jest w szczególności do innowacyjnych firm, które rozważają ekspansję zagraniczną, ale potrzebują wsparcia w przygotowaniu strategii wejścia ze swoimi produktami czy usługami na nowe rynki. Jeżeli chcesz poznać inicjatywę od podszewki i spotkać się z przedstawicielami PAIH, weź udział w jednym ze spotkań informacyjnych.

Zaprezentuj swój start-up podczas OCE Discovery Toronto i wypromuj go na kanadyjskim rynku

Jeżeli rozważasz rozpoczęcie sprzedaży swoich produktów lub usług na rynku kanadyjskim, weź udział w konferencji OCE Discovery Toronto i zaprezentuj się w ramach stoiska promującego start-upy z regionu Grupy Wyszehradzkiej. Podczas wyjazdu otrzymasz również zaproszenie na spotkania, w których udział wezmą: przedstawiciele rządu Ontario, inwestorzy, korporacje i inni przedstawiciele instytucji zaangażowanych w rozwój ekosystemu innowacji w Kanadzie. 

Startuje Akademia Menedżera MŚP

Program Akademia Menedżera MŚP ma na celu wsparcie młodych, innowacyjnych firm, oferując im szkolenia i doradztwo w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Obecnie trwa nabór na operatorów, którzy będą bezpośrednio odpowiedzialni za wspieranie start-upów. 

W PARP powstaje Centrum Rozwoju MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) uruchomiła właśnie Centrum Rozwoju MŚP – jeden z projektów ujętych w Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. To marka, pod którą agencja będzie oferowała firmom z sektora MŚP m.in. usługi informacyjne, szkoleniowe czy doradcze.

Uruchamiamy newsletter portalu startup.pfr.pl!

Jeżeli kiedykolwiek zapomniałeś/-aś o kończącym się terminie naboru do programu, nie dotarła do Ciebie informacja o rozpoczynającym się konkursie albo miałeś/-aś wątpliwości czy dane działanie jest dla Ciebie, zapisz się na listę odbiorców newslettera portalu startup.pfr.pl i nie przegap żadnej aktualizacji interesujących Cię inicjatyw.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja