Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Raport „Kompetencje Przyszłości” – dowiedz się, jakie umiejętności będą pożądane na rynku pracy i jak je kształtować

Wraz z dynamicznym rozwojem i automatyzacją rynku pracy, pracodawcy będą coraz częściej poszukiwać specjalistów wyróżniających się zaawansowanymi kompetencjami przyszłości. Jakie umiejętności będą przez nich cenione? Jak przygotować się do tej zmiany? Zapoznaj się z raportem „Kompetencje Przyszłości – jak je kształtować w elastycznym ekosystemie edukacyjnym?” i zdobądź odpowiedzi na powyższe pytania.  

Fundusze PFR Ventures dokonały 30 pierwszych inwestycji

Fundusze PFR Ventures od połowy 2019 roku zainwestowały już w 22 spółki. Do 2023 roku kwota, którą przeznaczą na ten cel sięgnąć ma aż 4 mld zł. Zobacz, czy Twój start-up może skorzystać z szansy na finansowanie.

Zapoznaj się z ofertą Grantów Norweskich podczas targów BALTEXPO w Gdańsku

Jeśli Twoja firma rozwija technologie wpływające na stan wód morskich i śródlądowych oraz poszukuje wsparcia finansowego na nowe inwestycje, prace rozwojowe lub usługi doradcze, weź udział w BALTEXPO w Gdańsku. Podczas wydarzenia dowiesz się o możliwościach pozyskania nawet 2 mln euro dotacji z Grantów Norweskich.

Pierwsza inwestycja kapitałowa funduszu EEC Magenta

Fundusz EEC Magenta, współpracujący z PFR Ventures, Tauron, NCBR oraz EEC Ventures, dokonał swojej pierwszej inwestycji. Kwotę 13 mln zł otrzymała firma Reliability Solutions, zajmująca się tworzeniem systemów diagnostyki predykcyjnej w nowoczesnym przemyśle. EEC Magenta jest największym w Polsce funduszem corporate venture capital (CVC).

Wystartuj w konkursie na TOP Start-up Polski Wschodniej

Weź udział w konkursie TOP Start-up Polski Wschodniej. Zdobędziesz szansę na zaprezentowanie swojego projektu podczas 6. Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku i pozyskania nowych partnerów dla Twojego biznesu. Na Twoje zgłoszenie organizatorzy czekają do 25 sierpnia br.

Weź udział w giełdzie kooperacyjnej w Norwegii i zyskaj nawet 8 mln zł

Jeśli działasz w sektorze zielonych technologii, obecność na odbywającej się we wrześniu w Oslo giełdzie kooperacyjnej, zwiększy Twoje szanse poznania nowych partnerów biznesowych i pozyskania wsparcia w ramach programu Grantów Norweskich. Możesz otrzymać nawet 8 mln zł na wydatki inwestycyjne, prace badawczo-rozwojowe i usługi doradcze.

Polskie stoisko na Web Summit 2019 w Lizbonie

W dniach 4-7 listopada stolica Portugalii stanie się miejscem jednego z najważniejszych na świecie wydarzeń technologicznych – Web Summit 2019. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza firmy IT do skorzystania z organizowanego na czas trwania konferencji narodowego stoiska promocyjnego.