Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Aktualności

Aplikuj do programu akceleracyjnego ARP Games

Rozpoczął się nabór do 3. edycji konkursu akceleracyjnego ARP Games. Jeżeli tworzysz gry i potrzebujesz pomocy w rozwoju swojego projektu, dołącz do programu. Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia.

Staże w branży gier wideo

Jeszcze do 22 grudnia możesz się zgłosić do programu stażowego, mającego na celu wsparcie osób, które chcą się rozwijać zawodowo w innowacyjnej branży gier wideo.

Ruszają branżowe programy promocji

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) właśnie rozpoczęła realizację projektu, która ułatwi polskim firmom promocję swoich produktów i usług za granicą podczas targów i innych wydarzeń branżowych, a także umożliwi im ekspansję na nowe rynki poza unijne. Na większości z tych rynków działania promocyjne polskich przedsiębiorców uzupełnione zostaną o działania informacyjne oraz medialne, które wzmocnią przekaz promocyjny.

Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017: Polskie VC z wizytą w Kijowie

Projekt Polish-Ukrainian High-Tech Hub 2017 umożliwia współpracę polsko-ukraińską w obszarze finansowania innowacji. W ramach programu ukraińskie start-upy technologiczne oraz inwestorzy z Polski i Ukrainy nawiązują relacje biznesowe, które mogą zaowocować zwiększoną podażą innowacji w naszym kraju. To pierwsza tego typu inicjatywa na Ukrainie. Pierwsze tego typu spotkanie miało miejsce podczas konferencji o tej samej nazwie, która odbyła się 8 grudnia w Kijowie.

Zgłoś się do 15. edycji ARP Innovation Pitch!

W kolejnej odsłonie Warsztatów Innowacyjnych Pomysłów poszukiwane są wszelkie rozwiązania związane z wykorzystaniem technologii blockchain w energetyce. Najnowsza edycja programu organizowana jest wspólnie z PGNiG S.A.

Podsumowanie spotkania „Włochy-Polska: możliwości współpracy start-upów”

21 listopada sale Business Linku Stadion Narodowy zamieniły się w miejsce, gdzie włoskie firmy mogły poznać polskie start-upy, przedstawicieli MŚP oraz fundusze venture capital. Wydarzenie „Włochy-Polska: możliwości współpracy start-upów” miało na celu zainicjowanie wspólnych działań włoskich młodych, innowacyjnych firm z przedsiębiorcami z Polski, a także wskazanie możliwości współpracy obu krajów.

Dołącz do polskiego stoiska na SXSW 2018!

Czy zastanawiałeś/-aś się kiedyś, jak wygląda najstarsze wydarzenie start-upowo-muzyczno-filmowe na świecie – South by Southwest (SXSW)? Jeżeli chcesz zaprezentować na nim swoje produkty lub usługi, a także zdobyć cenne kontakty biznesowe, skorzystaj z możliwości, które w ramach tego wydarzenia oferuje polskie stoisko. 

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja