Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Weź udział w seminarium ekonomicznym i dowiedz się jak rozwinąć biznes w Rumunii

Zarejestruj się na seminarium pt. „Rumunia kierunek przyszłości – jak zacząć i rozwinąć biznes" organizowane przez Polska Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) oraz firmę Ebury. Biorąc udział w wydarzeniu, dowiesz się, jakie są warunki prowadzenia firmy w Rumunii oraz co możesz zyskać, rozszerzając swoją działalność o ten rynek.

Zaprezentuj swój start-up na polskim stoisku podczas Pioneers Festival w Wiedniu

Jeśli działasz w branży IT/ICT i szukasz możliwości zaprezentowania swoich produktów za granicą, weź udział w nadchodzącej, trzeciej już edycji Pioneers Festival 2019. Dzięki wsparciu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) otrzymasz możliwość wypromowania Twojej firmy na polskim stoisku narodowym, nawiązać nowe kontakty oraz poszerzyć swoją wiedzę o lokalnym rynku.

Polacy chcą się dzielić swoim doświadczeniem – 5 najciekawszych programów mentoringowych

Rozwijając własny biznes, zdarza Ci się zabrnąć w ślepą uliczkę albo popełnić kosztowny błąd, którego można było uniknąć? W natłoku codziennych zadań gubisz czasem szerszą perspektywę? Potrzebujesz wsparcia bardziej doświadczonej osoby, z którą będziesz mieć możliwość skonsultować pomysły lub działania? Znajdź mentora, który Ci w tym pomoże.

Weź udział w polskiej edycji Startup Games

Rozwiń umiejętności w zakresie prezentacji Twojego projektu przed inwestorami i nawiąż cenne kontakty biznesowe podczas Startup Games Warsaw. Dołącz do wydarzenia i zyskaj szansę wyjazdu na London Tech Week.

Ruszył drugi nabór do Sieci Mentorów PFR – ucz się od najlepszych!

Polski Fundusz Rozwoju po raz drugi organizuje program mentoringowy Sieć Mentorów PFR. Do poprzedniej edycji aplikowało ponad 120 start-upów, spośród których 30 zespołów skorzystało z praktycznej wiedzy mentorów. Kolejna edycja to także 15 nowych ekspertów m.in. ze spółek, takich jak Selvita, Zortax, XTPL czy deepsense.ai.

Chcesz rozwinąć swój biznes? Poznaj 5 łatwych kroków, które Ci to umożliwią

Chcesz rozwinąć swój biznes i zastanawiasz się, jakie kroki podjąć, by osiągnąć sukces? Masz gotowy plan, ale nie masz pewności, czy posiadasz wszystkie niezbędne elementy do jego realizacji? Sprawdź, w jaki sposób możesz wykorzystać wiedzę, doświadczenie innych lub pozyskać kapitał na skalowanie Twojego biznesu.

Weź udział w Polsko-Niemieckim Forum Gospodarczym „Digitalizacja – Energia – Mobilność”

Już za niecały miesiąc, 18 marca 2019 r., w siedzibie Ministerstwa Gospodarki i Energii w Berlinie odbędzie się Polsko-Niemieckie Forum Gospodarcze dla przedsiębiorców, inwestorów i uczestników ekosystemu start-upowego z całej Europy. Dołącz do wydarzenia, aby dowiedzieć się jak najwięcej o atrakcyjnych dla Ciebie rynkach i programach wsparcia oraz stwórz własną sieć międzynarodowego networku z potencjalnymi partnerami biznesowymi z całego świata.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!