Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aktualności

Rusza nowy program mentoringowy dla start-upów – poznaj Sieć Mentorów PFR

Właśnie rusza Sieć Mentorów PFR – program mentoringowy skierowany do start-upów i młodych firm, poszukujących wsparcia w pracy nad najważniejszymi kompetencjami biznesowymi. Inicjatywa umożliwi im dostęp do cenionych i doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz wesprą w pracy nad konkretnymi wyzwaniami. Sieć Mentorów PFR to kolejna inicjatywa Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Fundacji PFR, która wpłynie na rozwoju ekosystemu innowacji w naszym kraju.

Aplikuj do 2. edycji akceleratora Impact Connected Car

Tworzysz nowoczesne i innowacyjne rozwiązania dla branży samochodowej, ale poszukujesz wparcia finansowego na rozwój swojego projektu? Do 18 października złóż aplikację w drugiej rundzie akceleratora IMPACT Connected Car i zyskaj 60 tys. euro.

Ruszyła 4. edycja akceleratora ARP Games

Jeśli działasz w branży gier wideo i poszukujesz wsparcia w rozwoju swojego autorskiego projektu, zgłoś się do kolejnej odsłony programu akceleracyjnego ARP Games i  zdobądź niezbędną Ci pomoc.

Wybrano 36 finalistów programu Dobry Pomysł

Spośród ponad 600 nadesłanych pomysłów eksperci wybrali 36 najlepszych, innowacyjnych projektów. Otrzymają one teraz niezbędne usługi wsparcia oraz doradztwo w dalszym rozwoju.

Interesuje Cię program SOI? Dowiedz się, gdzie w czerwcu możesz spotkać przedstawicieli ARP

Sieć Otwartych Innowacji (SOI) to projekt skierowany do przedstawicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, który ma na celu wspieranie transferu technologii do firm, a także budowanie kultury otwartych innowacji. Jeżeli interesujesz się inicjatywą i chcesz poznać jej szczegóły, dowiedz się podczas jakich wydarzeń spotkasz przedstawicieli ARP, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.