Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w konkursie EXPO Live i zdobądź nawet 100 tys. dol. na rozwój Twojego projektu

Wykorzystaj szansę i zgłoś się do konkursu EXPO Live, w którym możesz zdobyć nawet 100 tys. dol. za najlepsze, ekologiczne rozwiązania promujące poprawę jakości życia ludzkości.

Konkurs EXPO Live to inicjatywa kierowana do start-upów, osób fizycznych i przedsiębiorstw społecznych, których rozwiązania generują wartość społeczną i są zgodne z tematami przewodnimi Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju. Zakładają one:

  • wyrównanie możliwości i uwolnienie potencjału grup ludzi oraz społeczności;
  • zrównoważoną mobilność ludzi i towarów;
  • prowadzenie życia i rozwój w równowadze z dobrem środowiska naturalnego.

Biorąc udział w konkursie, możesz zdobyć fundusze potrzebne na rozwój Twojego projektu, wynoszące nawet 100 tys. dol., doradztwo biznesowe oraz szeroką promocję Twojego rozwiązania w ramach promocji wystawy. Poza dotacjami, beneficjenci konkursu mogą liczyć także na dostęp do sieci potencjalnych partnerów biznesowych oraz dodatkowe finansowanie, umożliwiające zaprezentowanie najlepszych rozwiązań podczas EXPO 2020 w Dubaju. Dodatkowo grantobiorcy będą mieli okazję poznać lokalne start-upy, ofertę inkubatorów przedsiębiorczości oraz programów akceleracyjnych w regionie.

Projekty zgłoszone do konkursu muszą wykraczać poza etap pomysłu, ale mogą być na różnym etapie dojrzałości – od prototypu do skalowania produktu lub usługi. Poziomy finansowania zależą od etapu dojrzałości oraz skalowalności proponowanych innowacji.

Do tej pory do konkursu zgłosiło się 2,3 tys. projektów ze 136 krajów, a granty otrzymało 70 spośród nich. Polskie firmy mają szansę osiągnąć sukces szczególnie w takich obszarach jak: EdTech, telemedycyna, ICT, zielone technologie czy smart cities.

Najbliższy nabór do konkursu odbędzie się w styczniu 2019 r., kolejny – w czerwcu. Zapoznaj się ze szczegółami Wystawy Światowej EXPO 2020 oraz dowiedz się, jakie wymagania musisz spełnić, żeby wziąć udział w konkursie EXPO Live na dedykowanej stronie inicjatywy.

Organizatorem udziału Polski w wystawie jest Polska Agencja Handlu i Inwestycji (PAIH).

Inne aktualności

Ostatnia odsłona Innovation Business Mixer w ramach Connect & Scale Up

Connect & Scale Up

Weź udział w podsumowaniu cyklu Connect & Scale Up