Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

PFR Szkoła Pionierów

Szkoła Pionierów PFR

Dla kogo:

start-upy na wczesnym etapie rozwoju

Branża:

hardware, IoT, MedTech/HealthTech

Kwota wsparcia:

1-3 mln zł

Wkład własny:

nie

Rodzaj finansowania:

inwestycja

Co musisz wiedzieć?

 • Szkoła Pionierów PFR to międzynarodowy program edukacyjny dla przyszłych polskich przedsiębiorców technologicznych i wizjonerów
 • Trzy tygodnie warsztatów w Warszawie we współpracy z partnerami i tydzień szkolenia realizowanego w University of Cambridge
 • Stypendium pokrywa wszystkie koszty szkolenia w Cambridge oraz wyżywienia podczas warsztatów
 • Organizator: PFR; Partner Strategiczny: Allegro.pl; Partner Główny: TDJ; Partner Społeczny: Fundacja PFR

Co musisz wiedzieć?

Edukacja przez wyzwania

Najskuteczniejszy sposób na zdobycie nowych umiejętności to znalezienie rozwiązań dla konkretnych problemów. Wraz z partnerami merytorycznymi programu postawimy Cię przed wyzwaniami, które zwiększą Twoje kompetencje.

Mentoring peer-to-peer

Szkoła Pionierów PFR jest oparta o pracę zespołową i wzajemne doskonalenie w gronie uczestników. Dzięki wspólnej ocenie wykonanych prac i wymianie konstruktywnych uwag, prowadzimy do budowania kultury wysokiego kapitału społecznego.

Personalny plan rozwoju

Każda osoba ma swoją indywidualną miarę postępu. Aplikując do programu, przygotujesz plan, który pomoże nam w zrozumieniu Twojej ścieżki rozwoju osobistego i wynikających z niej potrzeb.

Kształcenie przez praktyków

Wszystkie warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych, uznanych na rynku profesjonalistów. Stawiamy na branżową wiedzę firm, które tworzą najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Szkolenie w Cambridge

Program obejmuje tygodniowe szkolenie przygotowane przez ekspertów uznanego na świecie University of Cambridge. Wybierz ścieżkę branżową: internet rzeczy i sztuczna inteligencja lub inteligentne miasto i czyste technologie.

Klub Pionierów

Prezentacja przed inwestorami na gali finałowej to nie koniec programu. Alumni dołączą do Klubu Pionierów, który zintegruje i utrzyma sieć nowych kontaktów z liderami zmiany technologicznej.

Co zyskasz?

Rozwiń

Jakie wymagania musisz spełnić?

Rozwiń

Jakie są etapy działania?

Rozwiń

Co dalej?

Rozwiń

Rada programowa

Eliza Kruczkowska

Dyrektor Departamentu Rozwoju Innowacji

Rozwiń

Oliwia Kwiatkowska

Partner Zarządzająca TDJ Foundation

Rozwiń

Bartosz Michałek

CEO iniJOB.com

Rozwiń

Alexander Nawrocki

CEO Airspeed Equity

Rozwiń

Aleksandra Przegalińska

Badaczka MIT/Akademii Leona Koźmińskiego

Rozwiń

Damian Zapłata

CCO i członek zarządu Allegro.pl

Rozwiń

Olaf Żylicz

Profesor Uniwersytetu SWPS

Rozwiń

Natalia Hatalska

CEO infuture hatalska foresight institute

Rozwiń

Filip Granek

CEO XTPL

Rozwiń

Podmioty odpowiedzialne

Organizator:

Partner Strategiczny:

Partner Główny:

Partner Międzynarodowy:

Partner Społeczny:

Ważne dokumenty

Regulamin Szkoły Pionierów

Nabór do tego programu został zakończony

Masz pytania? Napisz do nas

Zwykle odpowiadamy jeszcze tego samego dnia

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Książęcej 4, 00-498 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu wyłącznie w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania.

Obowiązek informacyjny

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polski Fundusz Rozwoju S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Książęcej 4, 00-498 Warszawa, zwany dalej „Administratorem”.
 2. We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych i przysługujących praw z tym związanych, można skontaktować się z Administratorem poprzez adres email info@pfr.pl, telefonicznie pod numerem +48 22 537 75 41 lub pisemnie na adres siedziby Administratora wskazany w punkcie 1 powyżej.
 3. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane do celów reklamacyjnych przez okres nie dłuższy niż rok od momentu utrwalenia danych, lub dłużej – wyłącznie w przypadkach przewidzianych przepisami prawa.
 4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione innym podmiotom uprawnionym na podstawie powszechnie obowiązującego prawa. Pani/Pana dane mogą być także przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora, – przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora.
 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
 6. Przysługują Pani/Panu następujące prawa:
  1. prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, sprzeciwu wobec przetwarzania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania;
  2. prawo wycofania zgody; wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
  3. prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od Administratora danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego (o ile ma to zastosowanie), w celu ewentualnego przekazania tych danych innemu administratorowi danych;
  4. prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pana, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pana/Pani osoby narusza przepisy Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016) (RODO).
 7. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem danych. Dane kontaktowe wskazane są w punkcie 2 wyżej.
 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej jest niezbędne do nawiązania kontaktu i udzielenie odpowiedzi na zadane pytania.
 9. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, decyzje dotyczące Pani/Pana osoby nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany (bez wpływu człowieka).

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

 • Pomysł
 • Rozwój
 • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.