Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

businessmen-businesspeople-businesswomen

Weź udział w seminarium otwierającym nabór wniosków do PMT na rynki Indonezji, Korei Południowej i Singapuru

Zarejestruj się na seminarium organizowane w ramach Polskich Mostów Technologicznych (PMT). Dowiesz się, czy ekspansja do krajów azjatyckich jest odpowiednim kierunkiem rozwoju dla Twojej firmy i zapoznasz się ze specyfiką rynku Indonezji, Korei Południowej i Singapuru. 

Już 12 czerwca o godz. 9:30 odbędzie się seminarium przeznaczone dla przedsiębiorców planujących rozpoczęcie działalności w Indonezji, Korei Południowej lub Singapurze. Spotkanie jest bezpłatne i będzie miało miejsce w Warszawie przy ul. Bagatela 12

Polskie Mosty Technologiczne (PMT) to program organizowany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH). Biorąc w nim udział, możesz zyskać wsparcie wynoszące nawet 200 tys. zł. na wypracowanie indywidualnej strategii ekspansji zagranicznej Twojego przedsiębiorstwa. W ramach programu weźmiesz udział w warsztatach i spotkaniach oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności w kontekście rozwoju działalności Twojej firmy na zagranicznych rynkach. Dodatkowo, grono ekspertów doradzi Ci oraz pomoże we wdrożeniu wypracowanej strategii na wybranym przez Ciebie rynku docelowym. 

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu, zarejestruj się przez dedykowany formularz zgłoszeniowy. Program seminarium dostępny jest na stronie wydarzenia.

Inne aktualności

Ostatnia odsłona Innovation Business Mixer w ramach Connect & Scale Up

Connect & Scale Up

Weź udział w podsumowaniu cyklu Connect & Scale Up