Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ludzie siedzą na konferencji

Weź udział w misji handlowej do Francji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) we współpracy z publicznym bankiem inwestycyjnym BPI France organizuje misję handlową do Francji. Jeżeli prowadzisz firmę technologiczną w Polsce i planujesz ekspansję na ten rynek, weź udział w inicjatywie. Zaprezentujesz swoje produkty na polskim stoisku narodowym i nawiążesz kontakty z nowymi partnerami biznesowymi.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-11 października 2019 r. Celem projektu jest wsparcie innowacyjnych firm technologicznych z Polski w przeprowadzeniu ekspansji eksportowej na rynek kraju nad Sekwaną. Szczególną wartością wynikającą z wyjazdu może być dla Ciebie pozyskanie nowych kontaktów biznesowych na miejscu, czy zapoznanie się z najnowszymi trendami gospodarczymi.

Plan misji umożliwi Ci między innymi:

  • uczestnictwo w BPI France Inno Generation 2019 w ramach specjalnie zorganizowanego polskiego stoiska;
  • pobyt w Ambasadzie Rzeczpospolitej w Paryżu połączony ze spotkaniem networkingowym; 
  • udział w rozmowach z reprezentantami prywatnych firm francuskich i instytucji rynkowych.

Odbywająca się 10 października w Paryżu piąta edycja BPI France InnoGeneration (BIG 2019) to jedna z największych w Europie konferencji technologicznych adresowanych do innowacyjnych spółek z całego świata. Co roku w imprezie uczestniczą założyciele start-upów, najważniejsi przedstawiciele świata biznesu, ludzie nauki, działacze organizacji pozarządowych i inwestorzy.

Tematami poruszanymi w tym roku na wydarzeniu mają być między innymi: internet rzeczy, cyberbezpieczeństwo, sztuczna inteligencja, transformacja cyfrowa oraz przemysł 4.0.

Pamiętaj, że uczestnictwo we wszystkich przedstawionych elementach programu misji handlowej jest całkowicie bezpłatne. Będziesz musiał/-a jedynie pokryć koszty wiążące się z dotarciem do Paryża i zakwaterowaniem na miejscu. 

Aby dowiedzieć się więcej o konferencji, odwiedź dedykowaną stronę internetową wydarzenia. Zgłoszenia do udziału w programie przyjmowane są do 31 lipca 2019 r. za pośrednictwem adresu e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl. Skontaktuj się z Agnieszką Promianowską także, jeśli poszukujesz dodatkowych informacji o tej inicjatywie.
 

Inne aktualności

Ostatnia odsłona Innovation Business Mixer w ramach Connect & Scale Up

Connect & Scale Up

Weź udział w podsumowaniu cyklu Connect & Scale Up