Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Creating ideas

Weź udział w giełdzie kooperacyjnej z norweskimi firmami z branży morskich technologii

Nawiąż cenne kontakty i zweryfikuj swój pomysł na biznes podczas międzynarodowej giełdy kooperacyjnej w Norwegii. Wydarzenie odbędzie się w ramach konferencji dla firm, działających w branży morskich technologii związanych z wykorzystaniem i ochroną wód.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 22 maja 2019 r. w Ålesund, w Norwegii. Wydarzenie ma związek z planowanym ogłoszeniem przez PARP w drugiej połowie br. Grantów Norweskich, które przewidują wsparcie dla wprowadzania innowacyjnych produktów lub usług w obszarze wód morskich i śródlądowych.

Wydarzenie jest skierowane głównie do firm, które są zainteresowane współpracą z norweskimi partnerami, działającymi w branży blue technologies, w tym m.in. w:

  • turystyce morskiej;
  • biotechnologii opartej na zasobach morskich;
  • technologiach powiązanych z energetyką odnawialną.

Biorąc udział w wydarzeniu, zyskasz:

  • zindywidualizowany harmonogram spotkań dostosowany do Twoich potrzeb;
  • udział w spotkaniach networkingowych, które pozwolą zbudować Ci szeroką sieć kontaktów biznesowych;
  • wsparcie logistyczne organizatorów podczas trwania giełdy;
  • możliwość odbycia wizyty w największym centrum rozwoju technologii morskich w Europie - Norwegian Maritime Competence Center.

Formuła giełdy kooperacyjnej polega na przeprowadzaniu wielu indywidualnych spotkań z firmami, których dane, profil działalności, a także informacje o poszukiwanych rodzajach współpracy dostępne są w oficjalnym katalogu wydarzenia. Po rejestracji i uzupełnieniu specjalnego formularza katalog ten zostanie uzupełniony o dane Twojej firmy, a Ty zyskasz możliwość umawiania się na spotkania z firmami, które najbardziej Cię interesują.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pamiętaj jednak, że koszty podróży oraz zakwaterowania nie są pokrywane przez organizatorów wydarzenia.

Jeśli chcesz wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej, wypełnij formularz rejestracyjny. Więcej informacji na temat giełdy znajdziesz na dedykowanej stronie wydarzenia.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia, skontaktuj się z przedstawicielem PARP: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl.

Inne aktualności

People sit in a co-working space

Rusza seria spotkań B2B z tajwańskimi firmami z branży smart city, IoT i telekomunikacji

Reaching agreement by two people

Weź udział w EIT Food Seedbed – uzyskaj wsparcie merytoryczne i finansowe w branży rolno-spożywczej

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!