Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Noc polarna

Weź udział w giełdzie kooperacyjnej w Norwegii i zyskaj nawet 8 mln zł

Jeśli działasz w sektorze zielonych technologii, obecność na odbywającej się we wrześniu w Oslo giełdzie kooperacyjnej, zwiększy Twoje szanse poznania nowych partnerów biznesowych i pozyskania wsparcia w ramach programu Grantów Norweskich. Możesz otrzymać nawet 8 mln zł na wydatki inwestycyjne, prace badawczo-rozwojowe i usługi doradcze.

Dotacje z programu Grantów Norweskich to nawet 8 mln zł, które możesz przeznaczyć na prace rozwojowe oraz wdrożenie innowacji zmniejszających negatywny wpływ gospodarki na środowisko. Giełda kooperacyjna oraz towarzysząca jej konferencja Oslo Innovation Week, które odbędą się 25 września 2019 r. to okazja do poznania norweskich partnerów biznesowych. Ich ewentualny udział w Twoim projekcie, zwiększy szanse na uzyskanie przez Ciebie dofinansowania w programie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Innovation Norway.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla spółek, które pracują nad technologiami:

 • ograniczenia zużycia zasobów;
 • wydłużenia żywotności produktów i materiałów;
 • zmniejszenia emisji odpadów;
 • stosowania biomasy do produkcji energii;
 • ochrony terenów lądowych i wodnych przed zanieczyszczeniem, dzięki neutralizowaniu istniejących koncentracji odpadów i zanieczyszczeń oraz ograniczających ich nowe źródła;
 • tworzenia biodegradowalnych plastików.

Biorąc w niej udział, zyskasz:

 • ujęcie w internetowym katalogu uczestników;
 • możliwość uczestniczenia w spotkaniach biznesowych według indywidualnego harmonogramu;
 • zaproszenie na branżowe wydarzenie networkingowe w dniu poprzedzającym giełdę (24 września, godz. 18.00-23.00);
 • pomoc logistyczną przy rejestracji i podczas trwania inicjatywy;
 • lunch podczas giełdy kooperacyjnej.

Pamiętaj, że uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej oraz konferencji jest całkowicie bezpłatne. Natomiast koszty dojazdu oraz zakwaterowania będziesz musiał/-a pokryć we własnym zakresie. 

Po zgłoszeniu się do inicjatywy informacje o Twojej firmie i wszystkich innych spółkach, które wezmą w niej udział, umieszczone zostaną w katalogu na internetowej stronie wydarzenia. Po dokonaniu wyboru przedsiębiorstw, które chciałbyś/-abyś poznać odbędziesz 20-minutowe spotkania z ich przedstawicielami.

Aby zgłosić chęć uczestnictwa, wystarczy, że do 22 września br. wskażesz interesujący Cię projekt grantowy i opiszesz rolę poszukiwanego partnera norweskiego w formularzu rejestracyjnym.

Ze szczegółową agendą Oslo Innovation Week zapoznasz się na dedykowanej stronie internetowej wydarzenia, a dodatkowych informacji udzieli Ci p. Sylwia Banaszkiewicz, dostępna pod adresem e-mail: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl.

Inne aktualności

Sprawdź podsumowanie roku 2019 na portalu

Targi zagraniczne

Wyjedź do Barcelony i weź udział w Mobile World Congress