Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Reaching agreement by two people

Weź udział w EIT Food Seedbed – uzyskaj wsparcie merytoryczne i finansowe w branży rolno-spożywczej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza pomysłodawców oraz start-upy we wczesnych etapach rozwoju, działających w branży rolno-spożywczej do wzięcia udziału w tegorocznej edycji programu EIT Food Seedbed. Dowiedz się więcej o wydarzeniu i sprawdź, co możesz zyskać.

Program ma na celu wsparcie finansowe i merytoryczne osób fizycznych oraz firm z całej Europy, będących we wczesnej fazie rozwoju. Organizatorzy stawiają na innowacyjne pomysły, które mają potencjał wprowadzenia korzystnych zmian w sposobach wytwarzania, dostarczania, spożywania żywności i przetwarzania odpadów. 

W ramach programu będziesz miał/-a możliwość skorzystać m.in. ze: 

  • wsparcia finansowego w postaci refundacji kosztów podróży związanych z udziałem w warsztatach projektowych i spotkaniach z potencjalnymi klientami, w kwocie do 10 tys. euro;
  • warsztatów mentoringowych, które pozwolą na walidację Twojego modelu biznesowego w oparciu o metodologię opracowaną przez EIT Food;
  • konsultacji B2B z ekspertami i zbudowania sieci kontaktów.

Organizatorzy przewidzieli dodatkowe nagrody pieniężne w wysokości 20 tys. euro dla najlepszych start-upów, biorących czynny i aktywny udział w programie.

Całość programu prowadzona jest w języku angielskim i odbywa się w Belfaście, Bilbao i Warszawie. Udział w inicjatywie jest bezpłatny

Wypełnij formularz i weź udział w programie. Aplikację możesz składać do 26 kwietnia br. Więcej informacji na temat inicjatywy uzyskasz na dedykowanej stronie wydarzenia.

Pomysłodawcą wydarzenia jest organizacja EIT Food, która jest częścią Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii – instytucji z ramienia UE, której zadaniem jest stworzenie w Europie środowiska sprzyjającego innowacyjności i przedsiębiorczości w sektorze FoodTech, dzięki środkom z programu Horyzont 2020. W organizacji wydarzenia instytucję wspiera m.in. Queen's University of Belfast, University of Cambridge i Uniwersytet Warszawski.

Inne aktualności

Ostatnia odsłona Innovation Business Mixer w ramach Connect & Scale Up

Connect & Scale Up

Weź udział w podsumowaniu cyklu Connect & Scale Up