Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Man working in an office on a sunny day

Aplikuj do programu akceleracyjnego ARP Games

Rozpoczął się nabór do 3. edycji konkursu akceleracyjnego ARP Games. Jeżeli tworzysz gry i potrzebujesz pomocy w rozwoju swojego projektu, dołącz do programu. Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia.

O wsparcie akceleratora ARP Games mogą ubiegać się zespoły, które chcą realizować autorskie projekty gier. Jeżeli masz lub rozwijasz ciekawy pomysł na grę, a jednocześnie potrzebujesz wsparcia – zarówno finansowego, jak i doradztwa – zgłoś się do programu. Aplikacje przyjmowane są do 31 stycznia 2018 r. za pośrednictwem krótkiego formularza. Pierwszy etap akceleracji będzie trwał od 1 kwietnia do 30 czerwca. Kolejny natomiast rozpocznie się już 1 lipca.

W programie mogą wziąć udział szeroko rozumiane projekty gamingowe o dowolnym modelu biznesowym oraz na dowolną platformę. Twój projekt może być zarówno na początkowym, jak i późniejszym etapie realizacji. Jedyne warunki, które musisz spełnić są następujące:

  • Twój zespół składa się z co najmniej dwóch osób dowolnej narodowości;
  • chcesz i możesz założyć spółkę w Polsce.

Na zwycięzców czeka m.in.: dofinansowanie projektów (łącznie do 100 000 złotych), dostęp do niezbędnego sprzętu i oprogramowania, szkolenia branżowe, porady prawne, pomoc w przygotowaniu prezentacji inwestycyjnych, spotkania z inwestorami, wsparcie w promocji projektów oraz inne działania dostosowane do indywidualnych potrzeb wybranych zespołów.

Program podzielony jest na dwa etapy. W każdym z nich na wybrane zespoły czekają inne wyzwania. Do udziału w 1. etapie zostanie wytypowanych 10 zespołów. W ciągu trzech miesięcy akceleracji otrzymają one wsparcie finansowe w kwocie do 20 000 złotych, dostęp do sprzętu, oprogramowania, przestrzeni biurowych oraz zależnych od ich potrzeb szkoleń. Każdemu zespołowi będzie towarzyszył mentor – wybrany zgodnie z profilem rozwijanego projektu. W trakcie trwania tego etapu zadaniem uczestników będzie stworzenie modelu biznesowego oraz grywalnego demo. Natomiast do kolejnego etapu zakwalifikowane zostaną zespoły, które podczas 1. etapu poczynią największe postępy w tworzeniu swojego projektu i zrealizują postawione sobie cele. W tej części programu akceleracyjnego wybrane zespoły założą spółki, w których  ARP Games będzie mniejszościowym udziałowcem kapitałowym. Otrzymają one również dofinansowanie, pomoc w promocji, marketingu oraz pozyskiwaniu inwestorów.

Zgłoś się do programu za pomocą formularza, poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub dowiedz się więcej.

Inne aktualności

Konkurs „inNOWacje – #kolej2023” w ramach inicjatywy ARP Innovation Pitch - zaproponuj i wdroż nowe rozwiązanie w Grupie PKP.

Pracujesz nad rozwiązaniami, które mogą mieć zastosowanie na kolei? Zgłoś się do konkursu „inNOWacje – #kolej2023”

Electric car

Polskie projekty w czołówce zgłoszeń w Impact Connected Car

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.