Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Man working in an office on a sunny day

Aplikuj do programu akceleracyjnego ARP Games

Rozpoczął się nabór do 3. edycji konkursu akceleracyjnego ARP Games. Jeżeli tworzysz gry i potrzebujesz pomocy w rozwoju swojego projektu, dołącz do programu. Zgłoszenia przyjmowane są do końca stycznia.

O wsparcie akceleratora ARP Games mogą ubiegać się zespoły, które chcą realizować autorskie projekty gier. Jeżeli masz lub rozwijasz ciekawy pomysł na grę, a jednocześnie potrzebujesz wsparcia – zarówno finansowego, jak i doradztwa – zgłoś się do programu. Aplikacje przyjmowane są do 31 stycznia 2018 r. za pośrednictwem krótkiego formularza. Pierwszy etap akceleracji będzie trwał od 1 kwietnia do 30 czerwca. Kolejny natomiast rozpocznie się już 1 lipca.

W programie mogą wziąć udział szeroko rozumiane projekty gamingowe o dowolnym modelu biznesowym oraz na dowolną platformę. Twój projekt może być zarówno na początkowym, jak i późniejszym etapie realizacji. Jedyne warunki, które musisz spełnić są następujące:

  • Twój zespół składa się z co najmniej dwóch osób dowolnej narodowości;
  • chcesz i możesz założyć spółkę w Polsce.

Na zwycięzców czeka m.in.: dofinansowanie projektów (łącznie do 100 000 złotych), dostęp do niezbędnego sprzętu i oprogramowania, szkolenia branżowe, porady prawne, pomoc w przygotowaniu prezentacji inwestycyjnych, spotkania z inwestorami, wsparcie w promocji projektów oraz inne działania dostosowane do indywidualnych potrzeb wybranych zespołów.

Program podzielony jest na dwa etapy. W każdym z nich na wybrane zespoły czekają inne wyzwania. Do udziału w 1. etapie zostanie wytypowanych 10 zespołów. W ciągu trzech miesięcy akceleracji otrzymają one wsparcie finansowe w kwocie do 20 000 złotych, dostęp do sprzętu, oprogramowania, przestrzeni biurowych oraz zależnych od ich potrzeb szkoleń. Każdemu zespołowi będzie towarzyszył mentor – wybrany zgodnie z profilem rozwijanego projektu. W trakcie trwania tego etapu zadaniem uczestników będzie stworzenie modelu biznesowego oraz grywalnego demo. Natomiast do kolejnego etapu zakwalifikowane zostaną zespoły, które podczas 1. etapu poczynią największe postępy w tworzeniu swojego projektu i zrealizują postawione sobie cele. W tej części programu akceleracyjnego wybrane zespoły założą spółki, w których  ARP Games będzie mniejszościowym udziałowcem kapitałowym. Otrzymają one również dofinansowanie, pomoc w promocji, marketingu oraz pozyskiwaniu inwestorów.

Zgłoś się do programu za pomocą formularza, poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania lub dowiedz się więcej.

Inne aktualności

People working together around the table

Start Alliance Warsaw: Innovation Tour – ruszyły zapisy na pierwsze wydarzenie organizowane w Polsce w ramach sieci Start Alliance

People working together around the table

Weź udział w seminarium otwierającym 2. nabór do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.