Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Konkurs „inNOWacje – #kolej2023” w ramach inicjatywy ARP Innovation Pitch - zaproponuj i wdroż nowe rozwiązanie w Grupie PKP.

Pracujesz nad rozwiązaniami, które mogą mieć zastosowanie na kolei? Zgłoś się do konkursu „inNOWacje – #kolej2023”

Weź udział w konkursie „inNOWacje – #kolej2023” w ramach inicjatywy ARP Innovation Pitch. Wygraj nagrodę finansową oraz zdobądź możliwość wdrożenia swoich rozwiązań i zrewolucjonizowania kolei w Polsce.

Wraz z końcem listopada br. ruszy rejestracja do nowej odsłony programu ARP Innovation Pitch organizowanego przez Agencję Rozwoju Przemysłu (ARP) oraz Grupę PKP. Tym razem start-upy będą mogły zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane dla branży kolejnictwa w ramach czterech wyodrębnionych kategorii:

  • Kolej dla Pasażera;
  • Innowacyjna Technika Kolejowa;
  • Nowoczesny Marketing i Sprzedaż
  • oraz Ekologia, Elektrooszczędność, Elektromobilność.

W konkursie wystąpić mogą start-upy, MŚP oraz jednostki naukowo-badawcze. Do wygrania – oprócz nagrody finansowej – jest także możliwość wdrożenia Twojego rozwiązania w Grupie PKP. Dzięki formule konkursu ARP Innovation Pitch, na którą składa się cykl warsztatów, istnieje sznasa znalezienia takich rozwiązań, które bezpośrednio odpowiadają na zadeklarowane potrzeby dużej spółki partnerskiej. Co więcej, jest to okazja do zaprezentowania Twojej oferty większym podmiotom oraz do nawiązania istotnych relacji biznesowych.

Zgłoszenia do programu można wysyłać do 11 stycznia, a rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na 23 stycznia 2019 r. Jeśli chcesz poznać szczegóły inicjatywy i dowiedzieć się o niej więcej, przejdź na dedykowaną stronę internetową.

Inne aktualności

Mężczyzna z gazetą i aktówką operający się o ścianę.

Aplikuj do programu Wzór na konkurencję – masz na to czas do 31 lipca

Mężczyzna i kobieta siedzą przy stole z laptopem

Pierwsze start-upy otrzymały finansowanie w ramach programu Poland Prize