Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Man holding a briefcase

Poznaj program Design dla przedsiębiorców i zyskaj nawet do 1,125 mln zł na rozwój Twojego biznesu

Właśnie ruszył program Design dla przedsiębiorców. Zgłoszenia projektów przyjmowane są do 31 października br. Skorzystaj z profesjonalnej pomocy projektanta i opracuj strategię wzorniczą dla swojej firmy, dzięki której wypracujesz unikalny design i wyróżnisz się na rynku.

Biorąc udział w programie, możesz uzyskać wsparcie finansowe na profesjonalną pomoc projektanta, który nie tylko sprawdzi potencjał wzorniczy Twojej firmy, ale zaproponuje Ci również funkcjonalne rozwiązania produktowe wraz z optymalną technologią ich wytworzenia. W ramach inicjatywy, możesz także otrzymać dofinansowanie inwestycji, które umożliwią wdrożenie nowo opracowanych produktów na rynek. 

Inicjatywa skierowana jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność na terytorium Polski (z wyłączeniem pięciu regionów Polski Wschodniej). Każdy zgłoszony projekt może otrzymać wsparcie finansowe do 1,125 mln zł na pokrycie kosztów związanych z nabyciem usług doradczych, dzięki którym zostanie opracowany nowy lub znacząco ulepszony produkt, oraz wydatków inwestycyjnych, prowadzących do jego wdrożenia. 

Poznaj szczegóły programu lub aplikuj do inicjatywy.

Inne aktualności

Weź udział w kolejnym seminarium otwierającym nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Sieć Otwartych Innowacji - rusza III nabór wniosków

Rusza kolejny nabór do programu Sieć Otwartych Innowacji

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!