Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Studia przypadków

Podbój brytyjskiego rynku w trzech krokach

Program: Doradztwo lokalizacyjne
Nie sposób zaprzeczyć, że segment produktów opierających się o rozwiązania korzystające ze sztucznej inteligencji (ang. artificial intelligence, AI) rozwija się dziś w niewiarygodnym tempie. Nie bez powodu – jak wskazuje raport „Sztuczna inteligencja w biznesie” wdrożenie systemów AI w latach 2016-2020 w USA przyniesie około 60 miliardów oszczędności. Jedną z polskich firm, które tworzą i rozwijają projekty z tą technologią jest QuarticON.

Polski start-up na ścieżce do Wielkiej Brytanii

Program: Doradztwo lokalizacyjne
Każdego dnia w sieci pojawia się mnóstwo informacji, dostarczanych przez samych użytkowników. Dzielimy się emocjami, zdjęciami z wakacji, chwilami spędzanymi z przyjaciółmi, a nawet tymi momentami, w których czujemy się osamotnieni czy źli. Jeden z polskich start-upów, DeepDoc, wykorzystuje ten nieograniczony wręcz dostęp do danych, żeby monitorować stany depresyjne. Po spróbowaniu swoich sił w Polsce, firma zaczęła rozważać obecność za granicą.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja