Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Rozwój

Zabezpieczenie kredytu bankowego

Starasz się o przyznanie kredytu w banku na rozwój Twojej działalności? Skorzystaj z możliwości przedstawienia polisy ubezpieczenia należności handlowych jako zabezpieczenia kredytu.

Ubezpieczenie należności Europolisa

Rozpoczynasz lub prowadzisz niewielką działalność handlową i chcesz zabezpieczyć się przed brakiem płatności od kontrahenta, a w konsekwencji problemami z płynnością finansową? Skorzystaj z ubezpieczenia Europolisa i chroń swoją firmę przed ryzykiem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ubezpieczenie należności – Pakiet na rozwój

Rozwijasz sprzedaż na rynku krajowym i w eksporcie w oparciu o rozbudowaną strukturę odbiorców? Chcesz zabezpieczyć się przed brakiem płatności od kontrahenta, dopasowując umowę do specyfiki swojego biznesu? Skorzystaj z ubezpieczenia Pakiet na rozwój i stwórz ochronę zgodną z Twoimi potrzebami.

Badania na rynek

Chcesz przeprowadzić lub zlecić prace badawczo-rozwojowe, a także wdrożyć ich wyniki przez wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług? Skorzystaj z programu Badania na rynek i zdobądź nawet do 20 mln złotych na realizację innowacyjnego projektu.

Pożyczki dla innowacyjnych firm

Potrzebujesz pożyczki na realizację projektu inwestycyjnego lub uzupełnienie kapitału obrotowego? Zapoznaj się z programem „Pożyczki dla innowacyjnych firm” i pozyskaj nawet do 20 mln zł na Twoje działania.

Proinnowacyjne usługi Instytucji Otoczenia Biznesu dla MŚP

Wprowadzasz na rynek innowacje? Potrzebujesz dofinansowania na zakup usług doradczych w zakresie innowacji lub wspierających wdrożenie innowacji produktowej czy procesowej o charakterze technologicznym? Wykorzystaj potencjał Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB) i zdobądź nawet 500 tys. zł na świadczone przez nie usługi. Możesz także zdobyć nawet do 700 tys. zł na inwestycję do wdrożenia tej innowacji.

Early Warning Poland

Jesteś pełnym entuzjazmu przedsiębiorcą, ale na horyzoncie dostrzegasz trudności dla swojej firmy lub już znalazłeś się w sytuacji kryzysowej? Jak skutecznie możesz sobie z nimi poradzić? Skorzystaj z programu Early Warning Poland i uzyskaj porady oraz wsparcie doświadczonych przedsiębiorców i doradców, którzy zażegnali niejeden kryzys.

Bony na innowacje dla MŚP

Masz pomysł biznesowy na innowację, ale brakuje Ci wiedzy i zasobów technicznych niezbędnych do jego opracowania, a w efekcie – wprowadzenia go w życie? Chcesz rozpocząć współpracę z wybraną jednostką naukową, która wesprze Twoje działania? Weź udział w programie Bony na innowacje dla MŚP i otrzymaj dofinansowanie na zakup usług badawczo-rozwojowych.

Cross EU Women Business Angels (WBA) – wsparcie dla start-upów

Jeśli jesteś założycielką lub menedżerką w start-upie albo kierujesz swoje produkty do kobiet i poszukujesz finansowania – aplikuj do projektu i przedstaw swój pomysł biznesowy przed siecią Aniołów Biznesu z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Grecji oraz Słowacji.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja