Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Rozwój

Wdrażanie Innowacji przez MŚP

Prowadzisz firmę należącą do ponadregionalnego powiązania kooperacyjnego i planujesz innowacyjne wdrożenia w swojej firmie? Dowiedz się więcej o programie Wdrażanie innowacji przez MŚP i zyskaj nawet do 7 mln zł na wdrożenie innowacyjnego produktu lub usługi oraz sfinansowanie doradztwa, które przygotuje Twoje przedsiębiorstwo do tego procesu.

Sieć Otwartych Innowacji – granty na doradztwo

Planujesz ubiegać się o grant na transfer innowacyjnej technologii do Twojej firmy? Chcesz zdobyć wiedzę jak dobrać właściwą technologię i przygotować wniosek? Aplikuj do programu Sieć Otwartych Innowacji – granty na doradztwo i pozyskaj środki na eksperckie usługi.

Innovoucher – Bony na innowacje

Jeśli planujesz wprowadzić w swojej firmie innowacyjne rozwiązania, ale potrzebujesz wsparcia finansowego, poznaj program Innovoucher. Zyskaj nawet do 24 000 EUR i rozpocznij współpracę z zagranicznym, akredytowanym wykonawcą usług proinnowacyjnych.

Kredyt na innowacje technologiczne

Potrzebujesz wsparcia finansowego na realizację inwestycji technologicznej? Chcesz wdrożyć w swojej firmie nową technologię i wprowadzić na rynek nowe lub ulepszone produkty czy usługi? Skorzystaj z programu Kredyt na innowacje technologiczne i zdobądź nawet do 6 mln zł dofinansowania dla Twojego projektu.

Finansowanie Ochrony Własności Przemysłowej

Poszukujesz dofinansowania w zakresie uzyskania lub realizacji prawa ochrony własności przemysłowej usług doradczych do komercjalizacji? Szukasz wsparcia na realizację patentów, praw użytkowych albo chcesz realizować ochronę posiadanych praw? Skorzystaj ze wsparcia finansowego do 1 000 000 zł z programu Finansowanie Ochrony Własności Przemysłowej.

Badania na rynek

Chcesz przeprowadzić lub zlecić prace badawczo-rozwojowe, a także wdrożyć ich wyniki przez wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług? Skorzystaj z programu Badania na rynek i zdobądź nawet do 20 mln złotych na realizację innowacyjnego projektu.

Proinnowacyjne usługi Instytucji Otoczenia Biznesu dla MŚP

Wprowadzasz na rynek innowacje? Potrzebujesz dofinansowania na zakup usług doradczych w zakresie innowacji lub wspierających wdrożenie innowacji produktowej czy procesowej o charakterze technologicznym? Wykorzystaj potencjał Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB) i zdobądź nawet 500 tys. zł na świadczone przez nie usługi. Możesz także zdobyć nawet do 700 tys. zł na inwestycję do wdrożenia tej innowacji.

Bony na innowacje dla MŚP

Masz pomysł biznesowy na innowację, ale brakuje Ci wiedzy i zasobów technicznych niezbędnych do jego opracowania, a w efekcie – wprowadzenia go w życie? Chcesz rozpocząć współpracę z wybraną jednostką naukową, która wesprze Twoje działania? Weź udział w programie Bony na innowacje dla MŚP i otrzymaj dofinansowanie na zakup usług badawczo-rozwojowych oraz projekt inwestycyjny.

Zabezpieczenie kredytu bankowego

Starasz się o przyznanie kredytu w banku na rozwój Twojej działalności? Skorzystaj z możliwości przedstawienia polisy ubezpieczenia należności handlowych jako zabezpieczenia kredytu.

Ubezpieczenie kredytu dostawcy

Udzielasz długoterminowego kredytu swojemu zagranicznemu kontrahentowi w związku z realizacją kontraktu eksportowego? Sprzedajesz za granicę maszyny, urządzenia, linie technologiczne, środki transportu i inne dobra kapitałowe lub wykonujesz usługi budowlano-montażowe? Chcesz zabezpieczyć się przed opóźnieniami lub brakiem płatności ze strony kontrahenta? Skorzystaj z Ubezpieczenia kredytu dostawcy i chroń swoje należności w oparciu o najlepsze standardy międzynarodowe.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.