Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Rozwój

Kredyt na innowacje technologiczne

Potrzebujesz wsparcia finansowego na realizację inwestycji technologicznej? Chcesz wdrożyć w swojej firmie nową technologię i wprowadzić na rynek nowe lub ulepszone produkty czy usługi? Skorzystaj z programu Kredyt na innowacje technologiczne i zdobądź nawet do 6 mln zł dofinansowania dla Twojego projektu.

Finansowanie Ochrony Własności Przemysłowej

Poszukujesz dofinansowania w zakresie uzyskania lub realizacji prawa ochrony własności przemysłowej usług doradczych do komercjalizacji? Szukasz wsparcia na realizację patentów, praw użytkowych albo chcesz realizować ochronę posiadanych praw? Skorzystaj ze wsparcia finansowego do 1 000 000 zł z programu Finansowanie Ochrony Własności Przemysłowej.

Badania na rynek

Chcesz przeprowadzić lub zlecić prace badawczo-rozwojowe, a także wdrożyć ich wyniki przez wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów i usług? Skorzystaj z programu Badania na rynek i zdobądź nawet do 20 mln złotych na realizację innowacyjnego projektu.

Proinnowacyjne usługi Instytucji Otoczenia Biznesu dla MŚP

Wprowadzasz na rynek innowacje? Potrzebujesz dofinansowania na zakup usług doradczych w zakresie innowacji lub wspierających wdrożenie innowacji produktowej czy procesowej o charakterze technologicznym? Wykorzystaj potencjał Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB) i zdobądź nawet 500 tys. zł na świadczone przez nie usługi. Możesz także zdobyć nawet do 700 tys. zł na inwestycję do wdrożenia tej innowacji.

Bony na innowacje dla MŚP

Masz pomysł biznesowy na innowację, ale brakuje Ci wiedzy i zasobów technicznych niezbędnych do jego opracowania, a w efekcie – wprowadzenia go w życie? Chcesz rozpocząć współpracę z wybraną jednostką naukową, która wesprze Twoje działania? Weź udział w programie Bony na innowacje dla MŚP i otrzymaj dofinansowanie na zakup usług badawczo-rozwojowych oraz projekt inwestycyjny.

Zabezpieczenie kredytu bankowego

Starasz się o przyznanie kredytu w banku na rozwój Twojej działalności? Skorzystaj z możliwości przedstawienia polisy ubezpieczenia należności handlowych jako zabezpieczenia kredytu.

Ubezpieczenie kredytu dostawcy

Udzielasz długoterminowego kredytu swojemu zagranicznemu kontrahentowi w związku z realizacją kontraktu eksportowego? Sprzedajesz za granicę maszyny, urządzenia, linie technologiczne, środki transportu i inne dobra kapitałowe lub wykonujesz usługi budowlano-montażowe? Chcesz zabezpieczyć się przed opóźnieniami lub brakiem płatności ze strony kontrahenta? Skorzystaj z Ubezpieczenia kredytu dostawcy i chroń swoje należności w oparciu o najlepsze standardy międzynarodowe.

Ubezpieczenie należności Europolisa

Rozpoczynasz lub prowadzisz niewielką działalność handlową i chcesz zabezpieczyć się przed brakiem płatności od kontrahenta, a w konsekwencji problemami z płynnością finansową? Skorzystaj z ubezpieczenia Europolisa i chroń swoją firmę przed ryzykiem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ubezpieczenie należności – Pakiet na rozwój

Rozwijasz sprzedaż na rynku krajowym i w eksporcie w oparciu o rozbudowaną strukturę odbiorców? Chcesz zabezpieczyć się przed brakiem płatności od kontrahenta, dopasowując umowę do specyfiki swojego biznesu? Skorzystaj z ubezpieczenia Pakiet na rozwój i stwórz ochronę zgodną z Twoimi potrzebami.

Pożyczki dla innowacyjnych firm

Potrzebujesz pożyczki na realizację projektu inwestycyjnego lub uzupełnienie kapitału obrotowego? Zapoznaj się z programem „Pożyczki dla innowacyjnych firm” i pozyskaj nawet do 20 mln zł na Twoje działania.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja