Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Pomysł

Proinnowacyjne usługi Instytucji Otoczenia Biznesu dla MŚP

Wprowadzasz na rynek innowacje? Potrzebujesz dofinansowania na zakup usług doradczych w zakresie innowacji lub wspierających wdrożenie innowacji produktowej czy procesowej o charakterze technologicznym? Wykorzystaj potencjał Instytucji Otoczenia Biznesu (IOB) i zdobądź nawet 500 tys. zł na świadczone przez nie usługi. Możesz także zdobyć nawet do 700 tys. zł na inwestycję do wdrożenia tej innowacji.

Pożyczki dla innowacyjnych firm

Potrzebujesz pożyczki na realizację projektu inwestycyjnego lub uzupełnienie kapitału obrotowego? Zapoznaj się z programem „Pożyczki dla innowacyjnych firm” i pozyskaj nawet do 20 mln zł na Twoje działania.

Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie: Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej

Zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, ale nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na start? Jesteś absolwentem uczelni wyższej, studentem ostatniego roku studiów wyższych lub bezrobotnym? Zapoznaj się z programem „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” i skorzystaj z nisko oprocentowanej pożyczki.

Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie: Doradztwo i szkolenia

Jeśli założyłeś działalność gospodarczą lub ubiegasz się o pożyczkę na jej założenie w ramach programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”, możesz skorzystać również z bezpłatnego doradztwa i szkoleń, które pomogą Ci w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

Dobry Pomysł

Jesteś innowatorem, ale nie prowadzisz jeszcze działalności gospodarczej? Twoje wynalazki lądują w szufladzie, bo nie wiesz, komu powinieneś je przedstawić? Skorzystaj z programu Dobry Pomysł i uzyskaj profesjonalne wsparcie w weryfikacji rynkowej przydatności Twojego projektu, jego rozwoju, a także doradztwo w zakresie założenia spółki czy pozyskania finansowania.

Programy z zakończonym naborem

ARP Games

Jeśli interesujesz się tworzeniem gier wideo albo Twój start-up działa w branży gier, sprawdź, jak działa Akcelerator ARP Games. Szukasz inwestora, dedykowanych szkoleń, dostępu do najlepszych ekspertów, producentów lub wydawców, środków finansowych na dalszy rozwój? Akcelerator jest miejscem, w którym możesz je znaleźć.

Platforma Startowa: TechnoparkBiznesHub

Fascynujesz się lotnictwem i masz pomysł, jak rozwiązać problemy tej branży? A może pracujesz nad zupełnie innym projektem? Chcesz zamienić go w start-up i realizować go na terenie województwa lubuskiego? Planujesz założyć firmę, ale brakuje Ci wiedzy i wsparcia? Jeśli tak, to sprawdź Platformę Startową: TechnoparkBiznesHub, która będzie idealnym motorem dla rozwoju Twojego pomysłu.

Platforma Startowa: Hub of Talents

Mieszkasz na terenie województwa warmińsko-mazurskiego lub podlaskiego i chcesz założyć swój pierwszy start-up, ale nie wiesz jak? Sprawdź, jak działa Platforma Startowa: Hub of Talents. Dzięki programowi inkubacji będziesz mógł skorzystać z pomocy mentorów i ekspertów, a w efekcie zamienić swój pomysł w prężnie działającą spółkę z pierwszym dofinansowaniem.

Platforma Startowa: Connect

Masz pomysł na biznes i brakuje Ci pomysłu co zrobić dalej? Zastanawiasz się, czy ma on szansę na rynku i chcesz go zweryfikować? Myślisz o założeniu firmy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Jeśli chcesz rozwijać swój biznes w jednym z województw Polski Wschodniej, a w szczególności w województwie lubelskim, i pracować w jednym z takich miast, jak Lublin, Zamość, Świdnik, Tarnobrzeg lub w ich okolicach, to program akceleracyjny Platforma Startowa: Connect jest idealny dla Ciebie.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.