Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Ekspansja zagraniczna

Ubezpieczenie należności na pojedynczy kontrakt – Polisa indywidualna

Realizujesz duży projekt eksportowy i chcesz zabezpieczyć się przed opóźnieniami lub brakiem płatności ze strony kontrahenta? Sprzedajesz za granicę maszyny, urządzenia, linie technologiczne, środki transportu i inne dobra kapitałowe lub wykonujesz usługi budowlano-montażowe? Skorzystaj z ubezpieczenia Polisa indywidualna i chroń swój kontrakt nawet w przypadku zdarzeń losowych.

Mapa rynków eksportowych

Myślisz o sprzedaży produktów i usług w innym kraju? Zastanawiasz się nad prowadzeniem inwestycji za granicą? Zapoznaj się z mapą rynków eksportowych – kompleksowym i łatwym w użyciu przewodnikiem dla biznesu.

Ubezpieczenie inwestycji za granicą

Zamierzasz inwestować za granicą, ale obawiasz się wpływu ryzyka politycznego na swój biznes? Chcesz chronić firmę lub uruchomioną w innym kraju produkcję przed nieoczekiwanymi zdarzeniami o charakterze politycznym, w tym zmianą przepisów prawnych? Skorzystaj z ubezpieczenia inwestycji za granicą i chroń się przed ryzykiem.

Ubezpieczenie należności – Polisa na Świat

Jesteś klientem PKO Banku Polskiego i sprzedajesz towary w kraju lub w eksporcie z odroczonym terminem płatności? Obawiasz się niewypłacalności partnera handlowego i problemów z płynnością finansową? Skorzystaj z ubezpieczenia Polisa na Świat i chroń swoje krótkoterminowe należności.

Ubezpieczenie należności Europolisa

Rozpoczynasz lub prowadzisz niewielką działalność handlową i chcesz zabezpieczyć się przed brakiem płatności od kontrahenta, a w konsekwencji problemami z płynnością finansową? Skorzystaj z ubezpieczenia Europolisa i chroń swoją firmę przed ryzykiem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ubezpieczenie należności – Pakiet na rozwój

Rozwijasz sprzedaż na rynku krajowym i w eksporcie w oparciu o rozbudowaną strukturę odbiorców? Chcesz zabezpieczyć się przed brakiem płatności od kontrahenta, dopasowując umowę do specyfiki swojego biznesu? Skorzystaj z ubezpieczenia Pakiet na rozwój i stwórz ochronę zgodną z Twoimi potrzebami.

Ubezpieczenie należności – Polisa na Wschód

Eksportujesz do krajów podwyższonego ryzyka i chcesz zabezpieczyć się przed brakiem płatności – zarówno z powodu opóźnień, niewypłacalności kontrahenta, ale i zdarzeń politycznych? Skorzystaj z ubezpieczenia Polisa na Wschód i zabezpiecz swoją działalność na trudnych rynkach.

Branżowy Program Promocji IT/ICT – polskie stoisko na konferencji Pioneers Festival 2018, Wiedeń

Jeśli planujesz wyjazd na jedno z największych wydarzeń start-upowych w Europie – odbywający się w Wiedniu Pioneers Festival – powinieneś skorzystać z możliwości zaprezentowania Twojej firmy w ramach polskiego stoiska organizowanego dla firm z branży IT/ICT przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Dzięki niemu będzie Ci łatwiej pokazać odwiedzającym, czym się zajmujesz, dotrzeć do nich ze swoją ofertą lub nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja