Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ekspansja zagraniczna

Start Alliance Berlin: Advanced Materials

Jeśli chcesz rozszerzyć swoją działalność biznesową na nowy rynek oraz zdobyć kompleksową wiedzę dotyczącą dynamicznie rozwijającej się branży zaawansowanych materiałów, sprawdź ofertę Start Alliance Berlin, dzięki której pozyskasz wartościowe kontakty oraz podejmiesz pierwsze kroki w ekspansji zagranicznej.

Start Alliance Berlin: Digital Health

Berlin to jedno z wiodących na świecie miast w rozwoju nauk biologicznych i opieki zdrowotnej. Jeśli Twoja firma pracuje nad innowacyjnymi rozwiązaniami w dziedzinie digital health, dowiedz się więcej o inicjatywie Start Alliance Berlin i rozwiń swój pomysł na berlińskim rynku.

Polskie Mosty Technologiczne

Myślisz o sprzedaży swoich produktów lub usług w innym kraju? Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w wypracowaniu oraz wdrożeniu strategii wejścia na zagraniczny rynek? Poznaj program Polskie Mosty Technologiczne i zdobądź pomoc niezbędną do rozwoju Twojego projektu.

Internacjonalizacja MŚP

Twoja firma podbiła już lokalny rynek i rozważasz ekspansję zagraniczną? Potrzebujesz wsparcia na wprowadzenie swoich produktów lub usług poza granice kraju? Od ponad roku prowadzisz firmę na terenie Polski Wschodniej? Poznaj szczegóły programu Internacjonalizacja MŚP i zdobądź nawet 800 tys. zł.

Branżowy Program Promocji IT/ICT – polskie stoisko na konferencji TechCrunch Disrupt San Francisco 2018

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienia się branża gier i nowoczesnych technologii oraz jak dotrzeć do kluczowych innowatorów z branży technologicznej, wybierz się na TechCrunch Disrupt w San Francisco. Skorzystaj z możliwości zaprezentowania Twojej firmy w ramach polskiego stoiska organizowanego dla firm z branży IT/ICT przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Branżowy Program Promocji IT/ICT – polskie stoisko na konferencji CeBIT 2019, Hannover

CeBIT 2019 to prestiżowe targi komputerowe, które gromadzą przedstawicieli biznesu, nauki i polityki, zainteresowanych trendami zmieniającego się, cyfrowego świata. Dowiedz się więcej o technologii VR czy AI i zainspiruj się fascynującymi pomysłami i cennymi spostrzeżeniami. Poznaj pionierów cyfrowego świata i skorzystaj ze wsparcia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) w ramach programu promocji dla firm z branży IT/ICT.

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.