Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Ekspansja zagraniczna

Start Alliance Vienna

Jeśli planujesz ekspansję zagraniczną, a jednym z wybranych przez Ciebie kierunków jest Wiedeń, skorzystaj z programu oferowanego przez Start Alliance. Zgłoś się do Start Alliance Vienna – zdobądź nowe kontakty biznesowe, zaprezentuj swój projekt na prestiżowych wydarzeniach start-upowych i weź udział w warsztatach, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę o tym rynku.

Start Alliance Berlin: Internet of Things

Jeśli planujesz rozszerzenie działalności do Berlina, poszukujesz niemieckich inwestorów, a Twoja firma działa w szeroko rozumianej branży IoT, dowiedz się więcej o inicjatywie Start Alliance Berlin. Weź udział w programie i zdobądź nowe kontakty biznesowe oraz unikalną wiedzę o tym rynku.

Polskie Mosty Technologiczne

Myślisz o sprzedaży swoich produktów lub usług w innym kraju? Potrzebujesz kompleksowego wsparcia w wypracowaniu oraz wdrożeniu strategii wejścia na zagraniczny rynek? Poznaj program Polskie Mosty Technologiczne i zdobądź pomoc niezbędną do rozwoju Twojego projektu.

Go To Brand

Planujesz rozwój swojej firmy na rynkach zagranicznych? Rozważasz sprzedaż swoich produktów i usług w innym kraju? Potrzebujesz wsparcia w promocji? Zgłoś się do programu Go To Brand i otrzymaj do 850 tys. zł na działania, które zwiększą rozpoznawalność Twojej marki.

Internacjonalizacja MŚP

Twoja firma podbiła już lokalny rynek i rozważasz ekspansję zagraniczną? Potrzebujesz wsparcia na wprowadzenie swoich produktów lub usług poza granice kraju? Od ponad roku prowadzisz firmę na terenie Polski Wschodniej? Poznaj szczegóły programu Internacjonalizacja MŚP i zdobądź nawet 800 tys. zł.

Branżowy Program Promocji IT/ICT – polskie stoisko na konferencji TechCrunch Disrupt San Francisco 2018

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienia się branża gier i nowoczesnych technologii oraz jak dotrzeć do kluczowych innowatorów z branży technologicznej, wybierz się na TechCrunch Disrupt w San Francisco. Skorzystaj z możliwości zaprezentowania Twojej firmy w ramach polskiego stoiska organizowanego dla firm z branży IT/ICT przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Branżowy Program Promocji IT/ICT – polskie stoisko na konferencji Slush 2018, Helsinki

Slush to wyjątkowa konferecja odbywająca się w Helsinkach, która rokrocznie przyciąga tysiące przedsiębiorców, start-upy, inwestorów Venture Capital oraz dziennikarzy technologicznych z całego świata. Wybierając się do Finlandii, sprawdź nieodpłatne formy promocji, które będą do Twojej dyspozycji w ramach polskiego stoiska organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja