Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zgłoś swój projekt do Giełdy Pomysłów – ARP Innovation Pitch

Jeśli tworzysz innowacyjne rozwiązania z zakresu efektywności gospodarczej lub komunikacji społecznej, ale potrzebujesz wsparcia w ich rozwoju – zgłoś swój pomysł do Giełdy Pomysłów organizowanej przez ARP Innovation Pitch we współpracy z samorządem woj. mazowieckiego.

Program ma na celu opracowanie rozwiązań, które wpłyną na lepszą jakość życia mieszkańców Mazowsza oraz doprowadzą do ograniczenia niskiej emisji – szczególnie w sektorze komunalno-bytowym. 
Giełda Pomysłów – ARP Innovation Pitch skierowana jest do start-upów, MŚP oraz projektodawców i jednostek badawczych, którzy dostarczają rozwiązania w jednym z poniższych obszarów:

  • efektywność energetyczna;
  • odnawialne źródła energii (OZE);
  • termomodernizacja;
  • techniki grzewcze oraz ograniczające emisję zanieczyszczeń pochodzących ze spalania paliw stałych w indywidualnych instalacjach grzewczych;
  • technologie informatyczne oceny źródeł niskiej emisji i innowacyjnych projektów z obszaru komunikacji społecznej.

Jeśli chcesz zgłosić Twój pomysł, przygotuj prezentację (według proponowanego wzoru) rozwiązania i prześlij ją na adres e-mail: pawel.pacek@arp.pl. Następnie podpisz oświadczenie i wyślij je na adres: ARP SA, ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa, z dopiskiem ARP IP UMWM. Masz na to czas do 19 grudnia br.

Projekty najbardziej innowacyjne i o wysokim potencjale wdrożeniowym, zostaną zaproszone do zaprezentowania swoich rozwiązań podczas Finału Giełdy Pomysłów – 24 stycznia 2019 r. Dodatkowo, zarówno laureat jak, i finaliści inicjatywy, otrzymają możliwość promocji zgłoszonego pomysłu za pomocą Platformy Transferu Technologii ARP, a wybrane projekty otrzymają nagrodę pieniężną.

Szczegółowe warunki konkursu dostępne są na dedykowanej stronie internetowej

Inne aktualności

Inwestycja

Pierwsza inwestycja kapitałowa funduszu EEC Magenta

Grupa ludzi w oświetlonym pokoju

Polskie stoisko na Web Summit 2019 w Lizbonie