Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Uścisk dłoni

Zgłoś się do drugiej edycji Akademii Menedżera Innowacji

Skorzystaj z indywidualnego doradztwa, a także weź udział w cyklu warsztatów i szkoleń podczas drugiej edycji Akademii Menadżera Innowacji. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia br.

Program Akademii Menedżera Innowacji to cykl weekendowych spotkań przygotowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), podczas których przeprowadzane są liczne warsztaty i wykłady z zakresu wdrażania innowacji, a także analiza przypadków na podstawie doświadczeń innych polskich firm.  Ponadto, jako uczestnik możesz liczyć nawet na 120 godzin indywidualnego doradztwa dla swojego przedsiębiorstwa, które przeprowadzone zostanie bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. 

Uczestnikiem Akademii Menedżera Innowacji mogą zostać wszystkie przedsiębiorstwa niezależnie od swojej wielkości, czy branży, w jakiej działają. Udział w inicjatywie jest płatny, ale istnieje możliwość ubiegania się o dofinansowanie ze środków unijnych – 80% w przypadku mikro-, małych i średnich firm oraz 50% w przypadku dużych przedsiębiorstw. 

Aktualnie trwa nabór do drugiej edycji Akademii. Program zakłada udział od 2 do 5 pracowników z każdej firmy, a pierwszy zjazd został zaplanowany na koniec lutego 2020. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 grudnia br.  

Więcej informacji o programie znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej.

Inne aktualności

Hala przemysłowa

Granty na Eurogranty – zgłoś się już dziś i zdobądź dotację na przygotowanie projektu

Zyskaj finansowanie z Funduszy Norweskich – ruszył nabór