Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Startująca rakieta

Zdobądź 1 mln zł na rozwój Twojego biznesu w Polsce Wschodniej

Aktualnie otwarty jest nabór do Platform Startowych – programu inkubacyjnego dla innowacyjnych projektów z Polski Wschodniej. Jeśli weźmiesz w nim udział, masz szansę zdobyć finansowanie wynoszące nawet 1 mln zł na dalszy rozwój Twojego start-upu.

Platformy Startowe to program dedykowany dla młodych firm zarejestrowanych w Polsce Wschodniej. Każda z sześciu platform oferuje wsparcie ekspertów, możliwość uczestniczenia w warsztatach i szkoleniach oraz dostęp do specjalistycznych usług dopasowanych do potrzeb spółki na początkowych etapach rozwoju. W jego ramach możesz zyskać pomoc w stworzeniu fundamentów biznesowych dla Twojego przedsięwzięcia, w tym zweryfikować swój model biznesowy oraz stworzyć prototyp rozwiązania.

Od 31 lipca br. do 30 września 2020 r. uczestnicy programu, którzy ukończą rundę inkubacyjną oraz uzyskają pozytywną rekomendację swojej platformy, będą mogli przystąpić do konkursu Rozwój start-upów w Polsce Wschodniej. Wyłonione zespoły innowatorów otrzymają do 1 mln zł na rozwój swojego biznesu przy minimalnym wkładzie własnym na poziomie 15% kapitału. Pula środków w konkursie wynosi 300 mln zł.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z ofertami sześciu Platform Startowych. Nabór do inicjatywy odbywa się w trybie ciągłym.

Inne aktualności

Fundusze PFR Ventures

Poznaj sylwetki funduszy VC wspieranych przez PFR Ventures

Sieć Mentorów PFR

Jeśli szukasz wsparcia mentora dla Twojego start-upu, weź udział w trzeciej edycji Sieci Mentorów PFR