Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

People shaking hands over a table

Zaprezentuj swoją firmę na polskim stoisku podczas targów ARAB HEALTH 2019 w Dubaju

Jeśli działasz w branży sprzętu medycznego i szukasz możliwości zaprezentowania swoich produktów za granicą, weź udział w zbliżających się targach ARAB HEALTH 2019 w Dubaju. Dzięki wsparciu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) otrzymasz możliwość wypromowania Twojej firmy na polskim stoisku narodowym, nawiązać nowe kontakty oraz poszerzyć swoją wiedzę o lokalnym rynku.

Targi ARAB HEALTH 2019 odbędą się w dniach 28-31 stycznia 2019 r. w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest to największe wydarzenie dedykowane branży medycznej, odbywające się na Bliskim Wschodzie. Podczas czterech dni targów swoje produkty zaprezentuje ponad 4 150 firm z ponad 160 krajów, a odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu elektromedycyny, technologii medycznych, IT w branży medycznej i zdrowotnej, sprzętu diagnostycznego i laboratoryjnego, fizjoterapii i technologii ortopedycznej oraz produktów jednorazowego użytku. Każda firma biorąca udział w wydarzeniu, będzie miała możliwość zawarcia cennych kontaktów biznesowych – zarówno z producentami sprzętu medycznego, dostawcami usług medycznych, jak i z szeroko pojętymi nabywcami nowych technologii, ich dystrybutorami, a także ze sprzedawcami z regionu. Targom towarzyszyć będą liczne konferencje i warsztaty, na których poszerzysz swoją wiedzę o nowinki z branży oraz innowacyjne procedury i techniki medyczne.

Jeśli chcesz wziąć udział w targach ARAB HEALTH 2019 i pochwalić się swoimi produktami w ramach polskiego stoiska, zyskasz możliwość:

  • zaprezentowania materiałów informacyjno-promocyjnych;
  • zaprezentowania gotowych urządzeń i prototypów w formie eksponatów;
  • wyświetlenia promocyjnych materiałów audiowizualnych na dostępnych ekranach;
  • zorganizowania spotkań z potencjalnymi partnerami w dostępnej przestrzeni;
  • uczestniczenia w wydarzeniu networkingowym, które zostanie zorganizowane przy polskim stoisku podczas targów;
  • wpisania się do katalogu polskich firm, które biorą udział w targach.

Powierzchnia ekspozycyjna na stoisku narodowym zostanie udostępniona nieodpłatnie. Należy jednak pamiętać, że PARP nie pokrywa kosztów dojazdu na targi, zakwaterowania oraz biletów wstępu na wydarzenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a skorzystaniem z polskiego stoiska, skontaktuj się z p. Agnieszką Promianowską pod adresem e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl. Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej o samym wydarzeniu, zapoznaj się z jego szczegółami na dedykowanej stronie internetowej.

Inne aktualności

Nabór do sesji pitchingowej on-line

Szukasz finansowania dla Twojej firmy? Wystartuj w konkursie i znajdź inwestora

Zaprezentuj się na targach Hannover Messe 2019 – dołącz do polskiego stoiska!

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!