Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Startup pitching

Zaprezentuj swój start-up na polskim stoisku podczas Pioneers Festival w Wiedniu

Jeśli działasz w branży IT/ICT i szukasz możliwości zaprezentowania swoich produktów za granicą, weź udział w nadchodzącej, trzeciej już edycji Pioneers Festival 2019. Dzięki wsparciu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) otrzymasz możliwość wypromowania Twojej firmy na polskim stoisku narodowym, nawiązać nowe kontakty oraz poszerzyć swoją wiedzę o lokalnym rynku.

Konferencja Pioneers Festival odbędzie się w dniach 9-10 maja 2019 r. w Wiedniu w Austrii. Jest to jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń start-upowych poświęcone branży IT/ICT, odbywające się w tej części Europy, w którym weźmie udział ponad 2 500 uczestników ze świata innowacyjnych firm, korporacji oraz funduszy VC. Podczas dwóch dni targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Jednocześnie, dzięki aplikacji Match&Meet, udostępnionej przez organizatorów, każdy uczestnik otrzyma możliwość umówienia się na indywidualne spotkania z interesującymi go osobami.

W trakcie Pioneers’19 będzie miało okazję zaprezentować się 100 start-upów. 50 najlepszych dostanie także szansę na dopracowanie swojego pitcha z mentorami i zaprezentowanie go przed 400 międzynarodowymi inwestorami i mediami. Najlepsze osiem firm otrzyma szansę wystąpienia na scenie głównej ostatniego dnia konferencji.

Jeśli chcesz wziąć udział w Pioneers Festival i pochwalić się swoimi produktami w ramach polskiego stoiska, zyskasz możliwość:

  • zaprezentowania materiałów informacyjno-promocyjnych;
  • zaprezentowania gotowych urządzeń i prototypów w formie eksponatów;
  • wyświetlenia promocyjnych materiałów audiowizualnych na dostępnych ekranach;
  • zorganizowania spotkań z potencjalnymi partnerami w dostępnej przestrzeni.

Z powierzchni ekspozycyjnej dostępnej na stoisku narodowym możesz skorzystać bezpłatnie. Pamiętaj jednak, że PARP nie pokrywa kosztów dojazdu, zakwaterowania oraz biletów wstępu na wydarzenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a skorzystaniem z polskiego stoiska, skontaktuj się przedstawicielem PARP pod adresem e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl. Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się więcej o samym wydarzeniu, zapoznaj się z jego szczegółami na dedykowanej stronie internetowej.

Inne aktualności

Conference

Zaprezentuj się na targach Gamescom 2019 – dołącz do polskiego stoiska

People at the meeting

Weź udział w seminarium otwierającym nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki Algierii, Egiptu i RPA

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!