Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności .

Zaprezentuj swój start-up podczas OCE Discovery Toronto i wypromuj go na kanadyjskim rynku

Jeżeli rozważasz rozpoczęcie sprzedaży swoich produktów lub usług na rynku kanadyjskim, weź udział w konferencji OCE Discovery Toronto i zaprezentuj się w ramach stoiska promującego start-upy z regionu Grupy Wyszehradzkiej. Podczas wyjazdu otrzymasz również zaproszenie na spotkania, w których udział wezmą: przedstawiciele rządu Ontario, inwestorzy, korporacje i inni przedstawiciele instytucji zaangażowanych w rozwój ekosystemu innowacji w Kanadzie. 

Wróć

Udział w wydarzeniu pozwoli Ci m.in. na zaprezentowanie Twojej firmy przed kanadyjskimi klientami i inwestorami, a także na nawiązanie z nimi relacji biznesowych. Równocześnie, poznasz inne młode, innowacyjne firmy z regionu V4 oraz dowiesz się, jaka jest specyfika rynku kanadyjskiego. W ramach inicjatywy będziesz miał/-a także możliwość wizytacji kanadyjskich ośrodków innowacji, tj.: MaRS Discovery District , OneEleven, VentureLABCommunitech.

Do wyjazdu do Toronto szczególnie zachęcamy start-upy, które pracują nad rozwojem produktów z zakresu:

  • usług finansowych,
  • czystych technologii,
  • branży medycznej,
  • edukacji
  • i tych, które szanse swojego rozwoju upatrują w wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych technologii.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 30.04-02.05 2018 r. i będzie obejmowało udział w targach, konferencji oraz wydarzeniach Discovery 2018, a także liczne spotkania z przedstawicielami organizacji wspierających start-upy, Konsulatów Generalnych i Izb Handlowych Toronto oraz dziennikarzami, doradcami prawnymi czy biznesowymi. Opcjonalnie, 3 maja możesz wziąć udział w wizycie w Waterloo.

Poznaj szczegółową agendę i zgłoś się na wydarzenie – napisz do Zagranicznego Biura Handlowego (ZBH) w Toronto na adres e-mail: toronto@paih.gov.pl lub skontaktuj się z kierownikiem biura: zack.labieniec@paih.gov.pl, tel.: +1-416-546-4570 oraz +1-647-302-1768.

Organizatorami wydarzenia są: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., Konsulat Generalny RP w Toronto, Biuro ds. Handlu i Inwestycji Czech, Konsulat Generalny Czech oraz Konsulat Generalny Węgier.

Inne aktualności

People during a meeting

Weź udział w seminarium dot. możliwości wsparcia polskich firm w ekspansji zagranicznej

A group of people listening to a man talking

Startuje PolishHUB Academy – seria webinariów z ekspertami i start-upami z Doliny Krzemowej

Udostępnij:

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja