Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ludzie siedzący przy stole

Wystartuj w konkursie na TOP Start-up Polski Wschodniej

Weź udział w konkursie TOP Start-up Polski Wschodniej. Zdobędziesz szansę na zaprezentowanie swojego projektu podczas 6. Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku i pozyskania nowych partnerów dla Twojego biznesu. Na Twoje zgłoszenie organizatorzy czekają do 25 sierpnia br.

Konkurs TOP Start-up Polski Wschodniej dedykowany jest dla firm działających na terenie jednego z pięciu województw Polskich Wschodniej: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego, lubelskiego lub świętokrzyskiego. Do inicjatywy możesz zgłosić się do 25 sierpnia. Jeśli Twój pomysł znajdzie się wśród dziesięciu najlepszych, zdobędziesz możliwość zaprezentowania go podczas 6. Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się już 25-26 września w Białymstoku.

Zwycięstwo w konkursie to szansa na promocję Twojego projektu oraz zdobycie zainteresowania inwestorów i potencjalnych partnerów biznesowych. W ramach inicjatywy bezpłatnie zaprezentujesz go na własnym stoisku w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, weźmiesz udział w debatach panelowych z ekspertami i innymi przedsiębiorcami, a także spotkasz potencjalnych inwestorów i partnerów w specjalnie zaaranżowanej strefie networkingowej. Podczas kongresu wyłoniony zostanie również najlepszy start-up Polski Wschodniej, który zyska dodatkową popularność i widoczność w mediach wydarzenia.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znajdziesz na stronie internetowej inicjatywy. Zgłoszenia przyjmowane są przez dedykowany formularz aplikacyjny.
 

Inne aktualności

Ostatnia odsłona Innovation Business Mixer w ramach Connect & Scale Up

Connect & Scale Up

Weź udział w podsumowaniu cyklu Connect & Scale Up