Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Wyłoniono zwycięzców Akademii BioMed PFR

Podczas Gali Finałowej Akademii BioMed PFR najlepsze polskie start-upy z branży medycznej i farmaceutycznej zaprezentowały swoje innowacyjne rozwiązania. Dowiedz się, która spółka wyróżniona została przez jury konkursu oraz która z nich zdobyła nagrodę publiczności. 

Akademia BioMed PFR to program edukacyjny dla 20 polskich start-upów medycznych i biotechnologicznych. W ramach inicjatywy uczestnicy wzięli udział w dwutygodniowych warsztatach biznesowych w Warszawie i Nottingham, podczas których wraz z ekspertami branżowymi i mentorami pracowali nad rozwojem swoich produktów i usług. 

Podczas oficjalnej Gali kończącej program firmy zaprezentowały swoje projekty przed gronem jury i zgromadzoną publicznością. Głosami jury, laureatem konkursu Akademii BioMed została firma BIOTTS, która rozwija nowatorską metodę transdermalnego transportu substancji leczniczych w obszarze dermatologii, onkologii i chorób autoimmunologicznych. Nagrodę publiczności otrzymał start-up PelviFly, którego rozwiązanie pozwala na bezpieczny i skuteczny trening mięśni dna miednicy. Dodatkowo, start-upy mogły skorzystać z indywidualnych konsultacji z przedstawicielami poszczególnych funduszy: Aper Ventures, Augere Ventures, Biomed Innovations, Arkley Brinc oraz Montis Capital, współpracujący z PFR Ventures, którzy swoją wiedzę przekazywali uczestnikom również podczas części głównej programu. Partnerem strategicznym inicjatywy jest Ambasada Brytyjska.

Dowiedz się więcej o prezentowanych projektach z poniższej publikacji.

PFR Akademia Biomed.pdf

Inne aktualności

People in modern building

Kolejna edycja Go to Brand ogłoszona – Twój czas na promocję zagraniczną

Zwycięzcy i wyróżnieni 2. edycji Szkoły Pionierów wraz z organizatorami

Gala Szkoły Pionierów PFR za nami – znamy zwycięzcę 2. edycji