Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

People at the meeting

Weź udział w seminarium otwierającym nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki Algierii, Egiptu i RPA

Zarejestruj się na seminarium organizowane w ramach programu Polskie Mosty Technologiczne (PMT) i sprawdź, co możesz zyskać, rozwijając swoją firmę na afrykańskim rynku.

Już 9 maja 2019 r. w godz. 9:30 – 15:00 w Warszawie odbędzie się seminarium dedykowane dla przedsiębiorców, planujących rozpoczęcie działalności na terytorium Algierii, Egiptu i RPA. Spotkanie jest bezpłatne i będzie okazją do zdobycia szczegółowych informacji o programie Polskie Mosty Technologiczne oraz charakterystyce omawianych rynków.

Polskie Mosty Technologiczne (PMT) to program organizowany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH). Biorąc w nim udział możesz zyskać wsparcie wynoszące nawet 200 tys. zł na wypracowanie indywidualnej strategii ekspansji zagranicznej dla Twojego przedsiębiorstwa. Program składa się z części krajowej, podczas której weźmiesz udział w warsztatach i spotkaniach oraz zdobędziesz praktyczne umiejętności w kontekście rozwoju działalności Twojej firmy na rynkach zagranicznych. Dodatkowo, otrzymasz eksperckie usługi doradcze oraz pomoc ze wdrażaniem wypracowanej strategii na wytypowanym przez Ciebie rynku docelowym.

Dowiedz się więcej o programie PMT oraz zarejestruj na seminarium przez dedykowany formularz.

Inne aktualności

Conference

Zaprezentuj się na targach Gamescom 2019 – dołącz do polskiego stoiska

People at the meeting

Rusza cykl konferencji – prawo do przedsiębiorczości

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!