Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w polskim stoisku narodowym podczas targów MEXCI 2018

Rozwijasz projekt związany z branżą medyczną? Chcesz zaprezentować swoją firmę na międzynarodowych targach oraz nawiązać cenne, zagraniczne kontakty? Jeżeli na oba pytania odpowiedziałeś/-aś twierdząco, a jednocześnie jednym z interesujących Cię kierunków ekspansji jest Wybrzeże Kości Słoniowej, skorzystaj z przestrzeni polskiego stoiska podczas wydarzenia MEXCI 2018.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Abidżanie zaprasza polskie firmy do udziału w targach MEXCI (Medical Expo Cote d'Ivoire). Wydarzenie poświęcone jest innowacjom w branży produktów farmaceutycznych, sprzętu medycznego, materiałów oraz usług medycznych. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest: „Międzynarodowa współpraca i rozwój systemu zdrowia w Republice Wybrzeża Kości Słoniowej".

Podczas konferencji zorganizowane będzie polskie stoisko narodowe, w ramach którego polskie firmy będą mogły bezpłatnie zaprezentować swoją działalność oraz umówić spotkania z potencjalnymi klientami czy inwestorami. Należy jednak pamiętać, że koszty podróży na miejsce konferencji oraz noclegu nie są pokrywane przez Zagraniczne Biuro Handlowe

Wydarzenie szczególnie rekomendowane jest:

  • firmom farmaceutycznym;
  • producentom sprzętu medycznego;
  • uniwersytetom medycznym;
  • firmom poruszającym tematykę e-zdrowia;
  • start-upom medycznym.

Będzie ono doskonałą okazją na poszerzenie horyzontów działalności o nowy kierunek rozwoju i zapoznanie się ze specyfiką rynku afrykańskiego. 

Więcej informacji na temat targów znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia. Jeśli chcesz zaprezentować swoją firmę na polskim stoisku, wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy i prześlij go na adres e-mail: thomas.amari@paih.gov.pl.

W przypadku pytań, skontaktuj się z kierownikiem Zagranicznego Biura Handlowego w Abidżanie:

adres e-mail: thomas.amari@paih.gov.pl;

nr telefonu: +225 77 30 94 48.

Inne aktualności

Nabór do sesji pitchingowej on-line

Szukasz finansowania dla Twojej firmy? Wystartuj w konkursie i znajdź inwestora

Zaprezentuj się na targach Hannover Messe 2019 – dołącz do polskiego stoiska!

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!