Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Man is making agreements on the table

Weź udział w polskiej edycji Startup Games

Rozwiń umiejętności w zakresie prezentacji Twojego projektu przed inwestorami i nawiąż cenne kontakty biznesowe podczas Startup Games Warsaw. Dołącz do wydarzenia i zyskaj szansę wyjazdu na London Tech Week.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza wszystkich innowatorów do wzięcia udziału w wydarzeniu Startup Games, które odbędzie się 11-12 marca br. w siedzibie Google Campus Warsaw. Dwudniowa konferencja organizowana jest co roku na całym świecie przy współudziale Wielkiej Brytanii. Warszawska edycja współtworzona jest przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Ambasadę Brytyjską w Warszawie.

Głównym celem wydarzenia jest rozwinięcie umiejętności twórców start-upów w zakresie technik prezentacyjnych. Poruszane aspekty to m.in.:

  • w jaki sposób zrobić udany pitch deck;
  • czego oczekują i czego szukają inwestorzy;
  • w jaki sposób możesz ich przekonać do inwestycji w Twój biznes.

Swoimi doświadczeniami dzielić się będą najlepsi eksperci z Polski oraz Wielkiej Brytanii.

Jednym z ciekawszych elementów wydarzenia jest gra polegająca na symulacji prawdziwych warunków rynkowych. Biorą w niej udział twórcy start-upów oraz zaproszeni paneliści jako inwestorzy (70 start-upów i 25 inwestorów). Wirtualna gra za pomocą aplikacji na telefonie polega na przekonaniu inwestorów do zainwestowania jak największych funduszy w prezentowany pomysł. Start-up o największej wartości na końcu gry wygrywa główną nagrodę, którą jest tygodniowy udział w London Tech Week.

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, wypełnij prosty formularz rejestracyjny. Natomiast więcej informacji na temat samego Startup Games znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej.

Inne aktualności

Conference

Zaprezentuj się na targach Gamescom 2019 – dołącz do polskiego stoiska

People at the meeting

Weź udział w seminarium otwierającym nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne na rynki Algierii, Egiptu i RPA

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!