Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w pitchingu przed Aniołami Biznesu i inwestorami VC

Do 15 stycznia 2018 r. przyjmowane są zgłoszenia na kolejny pitching przed Aniołami Biznesu i inwestorami Venture Capital w ramach programu Cross EU Women Business Angels (WBA).

Program Cross EUWBA skierowany jest do założycielek lub menedżerek w start-upach oraz do firm, które tworzą produkty dla kobiet i poszukują finansowania. Umożliwia on przedstawienie pomysłu biznesowego przed doświadczonymi zawodowo ekspertkami, Aniołami Biznesu i inwestorami z Polski, Niemiec, Hiszpanii, Grecji oraz Słowacji, a po udanej sesji pitchingu – uzyskać potrzebne do rozwoju finansowanie.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja do drugiej sesji pitchingowej, która będzie miała miejsce w ostatnim tygodniu lutego. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 stycznia 2018 roku za pomocą formularza aplikacyjnego

Jeżeli zgłoszony przez Ciebie projekt, przejdzie pierwszy etap oceny, otrzymasz zaproszenie na rozmowę. Rozmowa składa się z krótkiej prezentacji start-upu trwającej do 5 minut oraz sesji pytań i odpowiedzi (Q&A) trwającej do 20 minut. Rozmowy są organizowane w języku zgodnym z formularzem zgłoszeniowym i odbywają się w jednym z krajów: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Grecji lub Słowacji. Mogą być one przeprowadzone również on-line. Co więcej, start-upy wybrane do udziału w projekcie zostaną – w drugiej połowie lutego – zaproszone na szkolenie, które pomoże im w przygotowaniu się do sesji pitchingowej.

Dowiedz się więcej o programie lub wypełnij formularz aplikacyjny

W ramach Cross EUWBA trwają także poszukiwania kobiet biznesu oraz Aniołów Biznesu. Kobiety biznesu otrzymają niezbędne przygotowanie do roli Aniołów, zaś same Anioły – dostęp do sieci inwestorów i wyselekcjonowane według potrzeb start-upy. Jeśli chcesz pomóc w rozwoju programu, możesz dodatkowo wypełnić ankietę o funkcjonowaniu sieci Aniołów Biznesu, prowadzoną w ramach Cross EUWBA.

Inne aktualności

Konkurs „inNOWacje – #kolej2023” w ramach inicjatywy ARP Innovation Pitch - zaproponuj i wdroż nowe rozwiązanie w Grupie PKP.

Pracujesz nad rozwiązaniami, które mogą mieć zastosowanie na kolei? Zgłoś się do konkursu „inNOWacje – #kolej2023”

Electric car

Polskie projekty w czołówce zgłoszeń w Impact Connected Car

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.