Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w misji gospodarczej do USA – zdobądź cenne kontakty, poszerz swoją wiedzę i podbij kolejny rynek zbytu

Planujesz rozszerzyć swoją działalność poza granice Polski? Zastanawiasz się czy Stany Zjednoczone są dla Ciebie odpowiednim kierunkiem? Weź udział w misji gospodarczej organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) i poznaj tajniki tego rynku, a także zdobądź wartościowe kontakty biznesowe.

Wyjazd organizowany jest w dniach 20-22 czerwca br. Będzie on dobrą okazją dla firm ze wszystkich sektorów, zainteresowanych rynkiem USA, do zdobycia cennej wiedzy na temat jego funkcjonowania oraz nawiązania kontaktów z jego kluczowymi aktorami.

Biorąc udział w inicjatywie, otrzymasz:

  • szansę uczestnictwa w konferencji Select USA w Waszyngtonie;
  • wsparcie ZBH PAIH w Waszyngtonie w umówieniu dodatkowych spotkań – pracownicy PAIH dostosują indywidualny kalendarz spotkań dopasowany do profilu Twojej działalności. 

Podczas konferencji możesz spodziewać się, że:

  • 20 czerwca odbędą się warsztaty, panele dyskusyjne, kierowane do firm, które stawiają pierwsze kroki na rynku USA. Dzięki nim dowiesz się m.in. jakie są warunki – w tym korzyści i ograniczenia – prowadzenia biznesu w Stanach Zjednoczonych;
  • 21 i 22 czerwca w ramach szczytu weźmiesz udział w targach, podczas których niemal każdy z 50 stanów prezentuje się na osobnym stoisku, a jego przedstawiciele oraz lokalne instytucje wspierające biznes przedstawiają ofertę dla zagranicznych przedsiębiorców. Przy okazji wydarzenia wiele stanów organizuje eventy networkingowe, w trakcie których możesz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Dodatkowo, podczas tych dwóch dni będziesz miał-/a również okazję uczestniczyć w warsztatach czy panelach dyskusyjnych, dzięki którym poznasz różne aspekty rozwijania działalności w USA. 

Dodatkowo, firmy z sektora IT, które zdecydują się na podróż do Waszyngtonu, mogą skorzystać z jeszcze jednego wydarzenia – Developer Week – odbywającego się w Nowym Jorku w dn. 18-20 czerwca. 

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a uczestnictwem w misji gospodarczej, zarejestruj się na dedykowanej stronie internetowej, a także prześlij potwierdzenie swojego udziału e-mailem do koordynatora inicjatywy w PAIH:

Karolina Wawrzyniak 
Project Manager 
Polish Foreign Investments Section 

karolina.wawrzyniak@paih.gov.pl
t.: +48 22 334 98 30
m. +48 600 400 843.

Inne aktualności

Weź udział w konkursie EXPO Live i zdobądź nawet 100 tys. dol. na rozwój Twojego projektu

Man working in a scandinavian apartment

Weź udział w darmowym webinarium, które przybliży Ci tajniki eksportu do USA

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!