Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w kolejnym seminarium otwierającym nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Dowiedz się, jak prowadzić firmę na rynkach Australii, Indii lub Izraela dzięki seminarium organizowanym w ramach programu Polskie Mosty Technologiczne (PMT).

Polskie Mosty Technologiczne (PMT) to program, który oferuje kompleksowe wsparcie przedsiębiorców z sektora MŚP w internacjonalizacji ich usług, produktów lub technologii. W ramach inicjatywy pozyskasz nawet 200 tys. zł, które możesz przeznaczyć na eksperckie usługi doradcze, czy budowanie modelu wdrażania programu ekspansji zagranicznej w wybranym przez Ciebie kraju. Inicjatywa obejmuje również etap zagraniczny, podczas którego będziesz miał/-a możliwość skorzystać z przestrzeni Zagranicznych Biur Handlowych oraz pomocy ich przedstawicieli we wprowadzaniu wypracowanej strategii na docelowym rynku.

20 lutego br. odbędzie się bezpłatne seminarium, dedykowane polskim przedsiębiorcom, którzy w najbliższym czasie planują wejść na rynki Australii, Indii lub Izraela. Na spotkaniu, które będzie miało miejsce w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), przy ul. Bagatela 12 w Warszawie dowiesz się o charakterystyce wybranych rynków oraz warunkach uczestnictwa w programie. Termin rejestracji na to wydarzenie upływa 17 lutego 2019 r.

Inne aktualności

Creating ideas

Przedłużenie terminu naboru do Akceleratora Branżowego dla sektora „Moda Polska” – zgłoś się i otrzymaj wsparcie dla Twojego biznesu

Akademia BioMed PFR

Aplikuj do Akademii BioMed PFR i rozwiń swoją firmę

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!