Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w giełdzie kooperacyjnej podczas Web Summit 2018 w Lizbonie

Zyskaj przestrzeń do bezpłatnego umówienia spotkań B2B i nawiąż cenne kontakty podczas giełdy kooperacyjnej organizowanej w ramach tegorocznej edycji konferencji WebSummit. Wydarzenie dedykowane jest firmom z sektorów: IT, fintech, technologie kosmiczne, przemysł 4.0.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 7 listopada 2018 r. w godzinach 16:00-22:00, w ramach tegorocznej edycji konferencji Web Summit 2018 w Lizbonie – jednego z największych wydarzeń dla start-upów w Europie. Udział w giełdzie jest szansą do nawiązania nowych kontaktów z zagranicznymi partnerami, a także zapoznania się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

Formuła giełdy kooperacyjnej polega na przeprowadzaniu wielu indywidualnych spotkań z firmami, których dane, profil działalności, a także informacje o poszukiwanych rodzajach współpracy dostępne są w oficjalnym katalogu wydarzenia. Po rejestracji i uzupełnieniu specjalnego formularza katalog ten zostanie uzupełniony o dane Twojej firmy, a Ty zyskasz możliwość umawiania się na spotkania z firmami, które najbardziej Cię interesują. Już teraz możesz zapoznać się z profilami firm, które do tej pory zapisały się na wydarzenie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Pamiętaj jednak, że koszty podróży oraz zakwaterowania nie są pokrywane przez organizatorów wydarzenia.

Jeśli chcesz wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej, wypełnij formularz rejestracyjny. Pospiesz się, gdyż termin rejestracji mija 5 listopada br. Więcej informacji na temat giełdy znajdziesz na dedykowanej stronie wydarzenia.

Zapoznaj się również ze szczegółami konferencji Web Summit oraz dowiedz się, jakie wymagania musisz spełnić, żeby zaprezentować swoją firmę na polskim stoisku organizowanym przez PARP podczas tego wydarzenia.

Inne aktualności

Weź udział w konkursie EXPO Live i zdobądź nawet 100 tys. dol. na rozwój Twojego projektu

Man working in a scandinavian apartment

Weź udział w darmowym webinarium, które przybliży Ci tajniki eksportu do USA

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!