Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Start Alliance cities
© Start Alliance

Warszawa w gronie innowacyjnych miast sieci Start Alliance. Dowiedz się, co dzięki temu zyska Twoja firma

Jeżeli prowadzisz innowacyjną firmę, której siedziba mieści się w Warszawie, a jednocześnie planujesz wyjść ze swoją ofertą poza Polskę, sprawdź programy Start Alliance. Dzięki dołączeniu Warszawy do sieci innowacyjnych miast, już dziś możesz wziąć udział w specjalnych programach, dzięki którym rozszerzysz swoją działalność na nowe rynki.

Podczas tegorocznej edycji Wolves Summit, odbywającej się w Warszawie między 10 a 11 kwietnia, ogłoszone zostało wstąpienie Warszawy do międzynarodowej sieci biznesowej Start Alliance. Dzięki partnerstwu innowacyjne firmy ze stolicy będą mogły wziąć udział w specjalnych programach, mających na celu wsparcie polskich firm w internacjonalizacji. Inicjatywy Start Alliance skierowane są przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy mają za sobą fazę prototypowania i posiadają gotowy produkt na rodzimym rynku.

Już dziś możesz aplikować do wszystkich programów z oferty sieci. Obecnie trwa nabór do dwóch z nich – Start Alliance Vienna, Start Alliance Berlin: Smart Cities. Rekrutacja do obu inicjatyw trwa do 19 kwietnia br. Biorąc udział w nich udział, zyskujesz możliwość:

  • udziału w warsztatach, podczas których dowiesz się m.in. jak zebrać fundusze na projekty i zdobyć potencjalnych inwestorów;
  • uczestniczenia w szkoleniach z zakresu PR, HR oraz regulacji prawnych dotyczących prowadzenia biznesu na rynkach UE;
  • poznania przedstawicieli wybranego ekosystemu;
  • zdobycia wartościowych kontaktów biznesowych;
  • bezpłatnego skorzystania z przestrzeni co-workingowej i rozwijania Twojego projektu ramię w ramię z zagranicznymi start-upami w takich miastach jak: Nowy Jork, Londyn, Paryż, Szanghaj, Tel Awiw, Dubaj oraz Wiedeń.

Zgłoś się do jednej z dostępnych obecnie inicjatyw i poznaj zagraniczne rynki, zdobądź nowe kontakty biznesowe oraz przygotuj się do rozszerzenia Twojej działalności – przejdź do sekcji poświęconej ekspansji zagranicznej i wybierz interesujący Cię program lub dowiedz się więcej o sieci Start Alliance.

Start Alliance to sieć publiczno-prywatnych partnerów prowadzących działania akceleracyjne, łączące start-upy i duże firmy (korporacje), w takich miastach jak: Berlin, Nowy Jork, Tel Awiw, Londyn, Paryż, Szanghaj, Wiedeń i Dubaj. Jej celem jest łączenie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm. Firmy, zamiast konkurować ze sobą, otrzymują przestrzeń do nawiązywania współpracy i budowania nowych, międzynarodowych relacji. W tym roku dzięki projektowi Next Step Poland, w który zaangażowane są trzy organizacje z Grupy PFR – PFR, PARP oraz PAIH – do grona innowacyjnych miast wstąpiła Warszawa.

Galeria

Inne aktualności

Creating concept

Rusza nabór do Akceleratora Branżowego dla sektora „Moda Polska” – rozwiń swój biznes na zagranicznych rynkach

People are making agreements and creating network

Ruszył drugi nabór do Sieci Mentorów PFR – ucz się od najlepszych!

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!