Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Zapisz się na seminarium otwierające 3. nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne i odkryj nowe rynki zbytu

Zarejestruj się na kolejne seminarium organizowane w ramach programu Polskie Mosty Technologiczne (PMT). Dowiedz się, jakie są warunki prowadzenia firmy w Kenii lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz jaki potencjał możesz wykorzystać, rozszerzając swoją działalność na te rynki.

Już 15 listopada 2018 r. w siedzibie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH), przy ul. Bagatela 12 w Warszawie, odbędzie się seminarium dla przedsiębiorców, którzy planują rozpoczęcie działalności w Kenii lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Podczas spotkania dowiesz się więcej, czym charakteryzują się te rynki, a także o samym programie PMT.

Wydarzenie jest bezpłatne, a rejestracja na nie trwa do 12 listopada 2018 r.

Polskie Mosty Technologiczne to projekt Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy posiadają produkty, usługi lub technologię o wysokim potencjale do internacjonalizacji. W ramach programu otrzymasz nawet do 200 tys. zł na eksperckie usługi doradcze, np. marketingowe lub prawne, niezbędne do wypracowania strategii ekspansji Twojego produktu, usługi czy technologii na wybrany rynek zagraniczny. Dodatkowo, otrzymasz możliwość skorzystania z przestrzeni Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH).

Inne aktualności

Rozwiń swój pomysł z Platformami Startowymi – właśnie ruszył nabór do kolejnej edycji programu

Ruszył nabór do programu Akademia Menedżera Innowacji

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!