Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Weź udział w seminarium dot. możliwości wsparcia polskich firm w ekspansji zagranicznej

13 marca br. w siedzibie Banku Gospodarstwa Krajowego (BGK) odbędzie się seminarium pt. „Wsparcie polskich przedsiębiorców w rozwoju ich ekspansji zagranicznej oraz działalności eksportowej”.

Wydarzenie skierowane jest do polskich przedsiębiorców zainteresowanych rozszerzeniem swojej działalności na rynki zagraniczne oraz do eksporterów prowadzących inwestycje wymagające zaangażowania większych środków finansowych. Spotkanie będzie miało na celu przybliżenie start-upom i firmom z sektora MŚP, jakie wsparcie mogą otrzymać w ramach programów BGK oraz jak prezentuje się obecna sytuacja makroekonomiczna kraju, z uwzględnieniem prognoz dla eksporterów. Będzie ono również dobrą okazją do wysłuchania ekspertów BGK i rozwiania wszelkich wątpliwości związanych z takimi programami jak np. Fundusz Ekspansji Zagranicznej. Podczas seminarium zostaną również podjęte tematy tj.: „Instrumenty finansowe bezpośredniego wsparcia ekspansji zagranicznej” czy „Praktyczne aspekty zastosowania produktów skarbowych zabezpieczających ryzyko kursowe”.

Seminarium odbędzie 13 marca, w godzinach 10:00-16:00 w siedzibie BGK. Wstęp na spotkanie jest darmowy, jednak liczba miejsc jest ograniczona.

Wypełnij formularz rejestracyjny lub zapoznaj się z pełną agendą spotkania.

Organizatorami spotkania są Bank Gospodarstwa Krajowego, Warszawska Izba Gospodarcza oraz Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego.

Inne aktualności

Man working in a scandinavian apartment

Weź udział w darmowym webinarium, które przybliży Ci tajniki eksportu do USA

Projektanci Innowacji PFR

Ruszają Projektanci Innowacji PFR – program, dzięki któremu nauczysz się, jak rozwijać nowatorskie pomysły

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.