Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Ruszył nabór do programu Akademia Menedżera Innowacji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) rozpoczęła nabór do nowego programu Akademia Menedżera Innowacji. Sprawdź szczegóły i zyskaj wiedzę o nowoczesnym zarządzaniu oraz dowiedz się jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania w Twojej firmie

Akademia Menedżera Innowacji jest programem szkoleniowo-doradczym, którego celem jest rozwój kompetencji kadry zarządzającej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw w zakresie opracowywania i wdrażania innowacji poprzez m.in zwiększenie współpracy z jednostkami naukowymi, wzmocnienie relacji z klientami podczas tworzenia i doskonalenia produktów, czy rozwój umiejętności zarządzania zespołem w sposób stymulujący innowacyjność w organizacji. 

Program będzie prowadzony zarówno w formie wykładów, jak i praktycznych warsztatów. Dodatkowo dla każdego przedsiębiorstwa przygotowane zostaną indywidualne projekty wdrożeniowe, które realizowane będą pod okiem dedykowanego doradcy. Ponadto dostaniesz wskazówki, jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce oraz jak odpowiedzieć na zidentyfikowane potrzeby w Twojej firmie. Powstanie również Klub Alumni Akademii Innowatora, w którym uczestnicy będą wymieniać się zdobytymi doświadczeniami i wiedzą oraz inspirować do dalszego rozwoju. 

Pamiętaj jednak, że oferowana kwota wsparcia pokrywa maksymalnie 80% kosztów usług szkoleniowych i doradczych w przypadku MŚP oraz 50% dla dużych firm.

Zgłoś swoją firmę i zyskaj szansę na rozwój – nabór trwa do 31 stycznia br. lub dowiedz się więcej o programie na dedykowanej stronie internetowej.

Inne aktualności

Ruszył nowy nabór do PMT – rynki Indonezji, Korei Południowej i Singapuru

Industry

Atrakcyjna pożyczka dla małych przedsiębiorstw – zdobądź nawet 500 tys. zł na rozwój Twojej firmy