Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Rozwiń swoją firmę na rynku ZEA i Kenii dzięki Polskim Mostom Technologicznym

Ruszył kolejny nabór do Polskich Mostów Technologicznych – rozwiń swoją firmę na rynku ZEA i Kenii

Właśnie ruszył nabór do najnowszej edycji Polskich Mostów Technologicznych – programu dedykowanego dla firm MŚP, planujących ekspansję zagraniczną. Sprawdź, co możesz zyskać, jeśli weźmiesz w nim udział.

Polskie Mosty Technologiczne to program, dzięki któremu pozyskasz środki wynoszące nawet 200 tys. zł na wypracowanie indywidualnie dopasowanej strategii ekspansji zagranicznej dla Twojej firmy. Jest on skierowany zarówno do firm, szukających nowych możliwości eksportu za granicą, jak i do start-upów, zainteresowanych pozyskaniem nowych partnerów do rozwoju Twojej technologii.

Do 20 grudnia możesz aplikować do programu oraz pozyskać możliwość rozwoju Twojej firmy na rynkach Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kenii, które zostały starannie wyselekcjonowane i wytypowane jako te o największym potencjale dla polskich przedsiębiorców. Zjednoczone Emiraty Arabskie są jedną z najsilniejszych gospodarek na Bliskim Wschodzie oraz punktem dostępu do innych rynków Półwyspu Arabskiego, Afryki Zachodniej, a nawet Indii. Natomiast, obecność na rynku kenijskim daje możliwość ekspansji w najszybciej rozwijającym się regionie Afryki.

W ramach programu będziesz miał/-a możliwość skorzystać z przestrzeni Zagranicznych Biur Handlowych w tych krajach, w tym Biura Handlowego PAIH w Dubaju, gdzie dodatkowo otrzymasz wsparcie w poszukiwaniu odpowiednich dla Twojego biznesu partnerów oraz  zyskasz szansę organizacji sesji prezentacyjnych, spotkań biznesowych czy networkingowych.

Dowiedz się więcej o programie lub złóż swoją aplikację poprzez dedykowaną stronę internetową.

Inne aktualności

Weź udział w kolejnym seminarium otwierającym nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Sieć Otwartych Innowacji - rusza III nabór wniosków

Rusza kolejny nabór do programu Sieć Otwartych Innowacji

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!