Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Projektanci Innowacji PFR

Ruszają Projektanci Innowacji PFR – program, dzięki któremu nauczysz się, jak rozwijać nowatorskie pomysły

Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Lublin i Kraków – to sześć miast, w których w tym roku odbędą się warsztaty w ramach Projektantów Innowacji PFR. Program skierowany jest do wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać i pracować nad obecnymi i przyszłymi pomysłami – przede wszystkim do osób uczących się i studentów. 19 listopada br., w siedzibie Campus Warsaw, odbyła się inauguracja inicjatywy połączona z pierwszą turą warsztatów. Wciąż trwają zapisy na wydarzenia w innych miastach.

Kreatywność jest jak jazda na rowerze – można się jej nauczyć. Podobnie jest z jedzeniem pałeczkami czy gotowaniem. Pod tymi hasłami Google i Polski Fundusz Rozwoju wspólnie uruchomili ogólnopolski projekt edukacyjny Projektanci Innowacji PFR. To cykl bezpłatnych warsztatów prowadzonych w polskich miastach, na których wykwalifikowani trenerzy uczą kreatywnego myślenia i tworzenia innowacyjnych pomysłów metodą design thinking.

Design thinking to usystematyzowany proces rozwoju pomysłu od początkowej idei do stworzenia prototypu. Tą metodą na co dzień posługują się przy tworzeniu innowacyjnych produktów pracownicy Google, którzy teraz podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami warsztatów. Wykwalifikowani trenerzy pokażą, jak zidentyfikować realne problemy użytkowników, tworzyć radykalnie innowacyjne rozwiązania i testować stworzone koncepcje produktów i usług. 

Bezpłatne warsztaty design thinking to tylko jeden z elementów całego programu Projektanci Innowacji PFR. Szkolenia, które odbędą się w tym roku i ich ocena przez uczestników pozwolą zaplanować kolejne działania wspierające kreatywność na skalę ogólnopolską.  

Poznaj szczegóły programu lub aplikuj poprzez dedykowaną stronę internetową.

Galeria

Inne aktualności

Konkurs „inNOWacje – #kolej2023” w ramach inicjatywy ARP Innovation Pitch - zaproponuj i wdroż nowe rozwiązanie w Grupie PKP.

Pracujesz nad rozwiązaniami, które mogą mieć zastosowanie na kolei? Zgłoś się do konkursu „inNOWacje – #kolej2023”

Man working in a scandinavian apartment

Weź udział w darmowym webinarium, które przybliży Ci tajniki eksportu do USA

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.