Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Prawo do przedsiębiorczości – kolejne spotkania

Sprawdź harmonogram spotkań informacyjnych, podczas których poznasz szczegóły zmian i ułatwień w prowadzeniu firmy w Polsce, w zakresie prawa przedsiębiorców, prawa podatkowego i prawa zamówień publicznych, a także oferty wsparcia MŚP.

Cykl spotkań informacyjnych – organizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii – ma na celu przybliżenie zmian, które są wprowadzane z myślą o mikro- i małych przedsiębiorstwach. Spotkania mają także ułatwić nawiązanie współpracy oraz wymianę doświadczeń pomiędzy samorządami, a przedstawicielami biznesu i MŚP. Są one kierowane zarówno do przedsiębiorców, jaki i przedstawicieli administracji czy samorządu terytorialnego.

Jeżeli więc chcesz być na bieżąco ze zmianami dla przedsiębiorców oraz dowiedzieć się więcej o ofercie wparcia dla MŚP, dołącz do któregoś ze spotkań.

Każde spotkanie będzie się składać z:

  • paneli informacyjnych i wykładów dotyczących m.in regulacji wprowadzonych przez tzw. Konstytucję dla Biznesu, zakresu działania Rzecznika MŚP czy zmian w CEiDG;
  • strefy informacyjnej z udziałem ekspertów grupy PFR, przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej, Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich oraz Ministerstwa Finansów;
  • prezentacji Ministerstwa Finansów dotyczącej podatkowych udogodnień dla firm;
  • sesji pytań i odpowiedzi.

Najbliższe wydarzenia odbędą się w następujących miastach:

Aby wziąć udział w spotkaniach, należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Zapisz się na wybrane wydarzenie lub zapoznaj się ze szczegółami poszczególnych konferencji na dedykowanej stronie internetowej.  

Inne aktualności

Man working in a scandinavian apartment

Weź udział w darmowym webinarium, które przybliży Ci tajniki eksportu do USA

Projektanci Innowacji PFR

Ruszają Projektanci Innowacji PFR – program, dzięki któremu nauczysz się, jak rozwijać nowatorskie pomysły

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

Zapisując się na listę odbiorców newslettera, akceptujesz Regulamin usługi, Politykę Prywatności,
a także zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A.