Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

hands-people-woman-working

Poznaj znanych przedsiębiorców i stwórz swój pierwszy model biznesowy na warsztatach organizowanych przez BGK

Jeśli jesteś studentem lub posiadasz status absolwenta, weź udział w bezpłatnych warsztatach organizowanych przy uniwersytetach i szkołach wyższych w miastach całej Polski. Dołączając do inicjatywy Start-up 2U!, poznasz praktyków biznesu i dowiesz się, jak stworzyć swój pierwszy model biznesowy.

Pierwsze spotkanie z cyklu Start – up 2U!, organizowane przez BGK przy współudziale Youth Business Poland odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu, 6 czerwca, w godzinach 11:00 – 14:30. Wydarzenie to kierowane jest do studentów i absolwentów uniwersytetów, którzy dopiero myślą o założeniu swojego biznesu i chcieliby dowiedzieć się więcej na temat tego zagadnienia. Każde spotkanie będzie składać się z następujących elementów:

  • prelekcji przedsiębiorcy – mentora i doświadczonego praktyka biznesu, który opowie o swoich pierwszych krokach i doświadczeniach w prowadzeniu firmy;
  • prezentacji oferty finansowania przedsiębiorstw – podczas tego panelu dowiesz się, z jakich inicjatyw finansowych oferty BGK możesz skorzystać, aby zrealizować swój projekt biznesowy;
  • warsztatu – stworzysz model biznesowy na warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli Youth Business Poland.

Podczas pierwszego spotkania gościem specjalnym będzie Michał Gołkiewicz – właściciel i założyciel Sundose, spółki produkującej suplementy diety indywidualnie dobrane do potrzeb klientów, a także założyciel Nutricus – kompleksowej kliniki dietetycznej.

Zapoznaj się ze szczegółową agendą wydarzenia:

10:45 - 11:00 – Rejestracja uczestników
11:00 - 11:15 – Główna aula, powitanie uczestników
11:15 - 12:15 – Wystąpienie przedsiębiorcy - Youth Business Poland
12:15 - 12:45 – "Zainwestuj w swoją przyszłość z BGK" - prezentacja BGK
12:45 - 13:00 – Przerwa
13:00 - 14:30 – Warsztat dla studentów i absolwentów "Od pasji do biznesu - jak stworzyć model biznesowy firmy" - YBP

Udział w inicjatywie jest bezpłatny. Jeśli chcesz wziąć w niej udział, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na dedykowanej stronie internetowej.

Inne aktualności

Przybrzeżne miasteczko w Norwegii

Zapoznaj się z ofertą Grantów Norweskich podczas targów BALTEXPO w Gdańsku

Ludzie siedzący przy stole

Wystartuj w konkursie na TOP Start-up Polski Wschodniej