Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Man holding a briefcase

Polskie Mosty Technologiczne – nabór wniosków na rynki chiński, japoński i wietnamski

Jeżeli planujesz ekspansję zagraniczną do Chin, Japonii lub Wietnamu, sprawdź, co możesz zyskać dzięki programowi Polskie Mosty Technologiczne. Nabór projektów będzie trwał do 9 listopada br.

Program Polskie Mosty Technologiczne (PMT) jest skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, którzy posiadają produkty, usługi lub technologię o wysokim potencjale do internacjonalizacji. Drugi nabór potrwa do 9 listopada do godz. 16:00 i jest dedykowany przedsiębiorcom, którzy planują ekspansję zagraniczną na rynki Chin, Japonii oraz Wietnamu

W ramach projektu otrzymasz wsparcie finansowe w wysokości nawet 200 tys. zł, które możesz przeznaczyć na eksperckie usługi doradcze, np. marketingowe lub prawne, niezbędne do wypracowania strategii ekspansji Twojego produktu, usługi czy technologii na wybrany rynek zagraniczny. Dodatkowo, otrzymasz możliwość skorzystania z przestrzeni Zagranicznych Biur Handlowych Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (ZBH PAIH).

W tym roku planowany jest jeszcze jeden nabór wniosków. Tym razem na rynki Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Iranu czy Kenii. Przedsiębiorcy zainteresowani rynkami w Turcji, Korei Południowej, Arabii Saudyjskiej, Egipcie, Indiach, Norwegii, Szwajcarii, Ukrainie, Rosji i RPA będą mogli wziąć udział w naborach startujących w przyszłym roku. 

Dowiedz się więcej o programie, zapoznaj się z dokumentacją konkursową lub złóż wniosek za pomocą Systemu Obsługi Elektronicznej.

Inne aktualności

Weź udział w kolejnym seminarium otwierającym nabór wniosków do projektu Polskie Mosty Technologiczne

Sieć Otwartych Innowacji - rusza III nabór wniosków

Rusza kolejny nabór do programu Sieć Otwartych Innowacji

Skorzystaj z oferty Grupy PFR dla młodych, innowacyjnych firm.

Zweryfikuj swój pomysł, znajdź inwestora, zdobądź nowych klientów albo spróbuj swoich sił na rynkach zagranicznych.

  • Pomysł
  • Rozwój
  • Ekspansja

Dołącz do newslettera startup.pfr.pl!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!

To pole jest wymagane!