Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Aplikuj do nowej edycji Polskich Mostów Technologicznych i otrzymaj grant na ekspansję na rynki Algierii, Egiptu i RPA

Właśnie ruszył kolejny nabór do programu Polskie Mosty Technologiczne. Odbierz grant wysokości 200 tys. zł i wypracuj strategię ekspansji zagranicznej dla Twojej firmy.

Polskie Mosty Technologiczne (PMT) to program realizowany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Jeśli weźmiesz w nim udział, możesz uzyskać dofinansowanie wynoszące nawet 200 tys. zł na opracowanie i wdrożenie indywidualnie dopasowanej strategii ekspansji zagranicznej dla Twojej firmy. Wsparcie dedykowane jest dla przedsiębiorstw z sektora MŚP, posiadających innowacyjną ofertę. Na program składa się etap krajowy oraz zagraniczny, realizowany z udziałem Zagranicznych Biur Handlowych (ZBH) i pracowników PAIH. 

Od 13 maja możesz aplikować do PMT oraz pozyskać możliwość rozwoju Twojej firmy na terytorium Algierii, Egiptu i RPA. W ramach programu najpierw stworzysz strategię ekspansji na wybrany przez Ciebie rynek, a następnie będziesz miał/-a możliwość skorzystać z pomocy ZBH, które udostępnią Ci swoją przestrzeń i umożliwią znalezienie partnerów odpowiednich dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej o programie lub złóż swoją aplikację poprzez dedykowaną stronę internetową. Pamiętaj, że do 28 maja trwa również nabór na rynki Ukrainy, Rosji i Norwegii.

Inne aktualności

Inwestycja

Pierwsza inwestycja kapitałowa funduszu EEC Magenta

Grupa ludzi w oświetlonym pokoju

Polskie stoisko na Web Summit 2019 w Lizbonie