Serwis internetowy www.startup.pfr.pl stosuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z Polityką Prywatności.

Akademia BioMed PFR

Aplikuj do Akademii BioMed PFR i rozwiń swoją firmę

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) rozpoczyna nabór do nowej inicjatywy – Akademii BioMed PFR. Sprawdź szczegóły i zdobądź ekspercką wiedzę o tym, jak wprowadzać innowacyjne rozwiązania w sektorze zdrowia w Polsce i za granicą.

Od 1 kwietnia możesz aplikować do nowej inicjatywy edukacyjnej dedykowanej dla spółek medycznych i farmaceutycznych – Akademii BioMed PFR. W ramach konkursu weźmiesz udział w dwutygodniowych bezpłatnych warsztatach w Polsce i Wielkiej Brytanii. Zyskasz również szansę na zaprezentowanie swojej firmy przed PFR Life Science i gronem branżowych funduszy Venture Capital współpracujących z PFR Ventures. Inicjatywę wyróżnia program szkoleń uwzględniający charakterystykę sektora, sieciowanie z najważniejszymi firmami branżowymi działającymi na polskim rynku oraz nakreślenie możliwości finansowania projektów. Wyjazd do Wielkiej Brytanii będzie dla Ciebie okazją do zapoznania się ze specyfiką brytyjskiego rynku i dostępnymi tam kanałami sprzedaży, a także szansą na poznanie partnerów biznesowych, którzy pomogą Ci rozwinąć Twoją spółkę za granicą.

W naborze do inicjatywy mogą brać udział polskie spółki na wczesnym i średnim etapie rozwoju, posiadające co najmniej proof of concept swojego rozwiązania, które rozwijają innowacyjne produkty lecznicze, wyroby medyczne lub usługi wspierające przedkliniczny bądź kliniczny rozwój leków.

Dowiedz się więcej o inicjatywie na dedykowanej stronie internetowej i wypełnij formularz aplikacyjny do 26 maja 2019 r. (będzie on dostępny po założeniu konta).

Inne aktualności

Hala przemysłowa

Granty na Eurogranty – zgłoś się już dziś i zdobądź dotację na przygotowanie projektu

Zyskaj finansowanie z Funduszy Norweskich – ruszył nabór